111

Міліція займається лише провокаціями. Замість того, щоб займатися повіями на об’їзних дорогах, в центрі міста в їхніх власних борделях вони шукають голку в копиці сіна, де її немає. Про це сказав комендант Будинку профспілок, народний депутат від ВО “Свобода” Михайло Блавацький, коментуючи заяви представників правоохоронних органів про те, що на Майдані кояться злочини, передає УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

“Немає тут нічого подібного. У нас повний контроль, повний порядок і дисципліна. Це все неправда. Ми відповідаємо тут за порядок і дисципліну”, — наголосив народний депутат. Також він додав, що влада для дискредитації Майдану намагається звозити сюди безхатченків.

“Але ми і тих людей відмиємо і нагодуємо, підготуємо до Нового року”, — наголосив депутат. Також він сказав, що періодично міліція звертається до комендантів Майдану з приводу злочинів. Але ці злочини, за його словами, не мають жодного відношення до Майдану, бо відбулися на околицях Києва.

Напередодні прес-служба міліції Києва повідомила, що за останню добу Шевченківським райуправлінням столиці зареєстровано 16 повідомлень про протиправні дії мітингувальників. Крім того, за повідомленням, до Шевченківського райуправління міліції звернулася жителька Чернігівської області з заявою про те, що її зґвалтували в наметі на Майдані Незалежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.