Неймовірні розваги тернопільських школярів

Поділитися

Профілактичну операцію «Канікули» у період зимових свят провели співробітники кримінальної міліції у справах дітей Тернопільщини. За її результатами складено 170 адміністративних протоколів, 116 з них – на дорослих за неналежне виконання своїх обов’язків.

Після тривалого зимового відпочинку діти знову повернулися до навчання. Проте, як свідчить міліцейська статистика, не всі школярі з користю проводили своє дозвілля. Як розповіли у секторі КМСД обласного управління внутрішніх справ, під час операції «Канікули» до адміністративної відповідальності було притягнено понад півсотні неповнолітніх, за неналежне виконання батьківських обов’язків – 70 чоловік.

Серед правопорушень, які найчастіше чинили неповнолітні – розпивання спиртного та паління цигарок у громадських місцях, дрібне хуліганство.

Доведеться понести відповідальність і дорослим, які нехтували своїми обов’язками щодо догляду за дітьми. Зокрема, складено 28 адміністративних протоколів за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння, 15 – за фактами продажу школярам алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Є й позитив – від початку року в області жодна дитина не потерпіла від злочину та не стала жертвою нещасного випадку.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області

Відтепер весільний кортеж потрібно узгоджувати з МВС!

Агрохолдинг Мрія нарешті покинув негативний рейтинг