Невже школярі Скалата ганьбились добровільно?

Великий портрет Президента України Віктора Януковича вишили вихованці Скалатського будинку школярів, що на Підволочищині. Засіваючи і вітаючи голову Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна з новорічно-різдвяними святами діти передали вишитий портрет через керівника області главі держави.

ganba 2 Як розповіла одна із вишивальниць Василина Паламар, портрет Президента вони вишили в знак подяки Президенту України за реалізацію соціальних ініціатив, зокрема за оновлення міста. Скалат минулого року відсвяткував 500-річчя. До свята, як розповіли вихованці Скалатського будинку школяра, у місті за підтримки Президента та голови облдержадміністрації реконструйовано замок, оновлено стадіон, відремонтовані дороги, облаштовано парк, освітлено вулиці, а сам Скалат набув європейського вигляду.

«Портрет ми вишили на знак подяки нашому Президенту України. Цю ідею нам дав голова РДА Руслан Комар-Чорний. Вишивали портрет 15 дівчат з гуртка «Вишиванка» протягом 2 місяців. Складна робота, але ми нею захопилися. Портрет вишитий  7 кольорами таі 16 відтінками. Наймолодшій вишивальниці  7 років, найстаршій – 16», – розповіла Василина Паламар.

 Голова ОДА Валентин Хоптян подякував дітям від Президента за подарунок і заявив, що найближчим часом передасть портрет Віктору Януковичу від дітей Підволочищини. Керівник області пообіцяв і надалі сприяти розвитку малих міст і сіл Тернопільщини.

 «У Скалаті ми обов»язково добудуємо школу з басейном. Поруч зі стадіоном буде дитяча спортивна школа. Парк ми плануємо наситити новим змістом – перетворити його на гідропарк. Також ми прийняли рішення зробити навколо Скалата об»їздну дорогу. Ми робитимемо все для того, щоб місто  розвивалося. Та, і не тільки Скалат.  Ми все робитимемо для того, щоб ініціативи Президента України впроваджувалися у всіх населених пунктах. Ця робота в області активно ведеться і ми її продовжимо», – заявив керівник області Валентин Хоптян.

 Голова ОДА вручив дітям Скалата, які завітали у День старого нового року його засіяти та защедрувати, подарунки. Керівник області побажав учням та вчителям добра, здоров’я і Божого Благословення, повідомили таку ганебну новину від Korespondent Info

Відео сайту seven days

Коментарі

Leave a Reply

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Loading…

  0

  Що насправді вирішив суд щодо дружини губернатора Тернопілля?

  Розпочалося голосування за логотип заявки Львова на право проведення Зимових Олімпійських ігор 2022