Про зменшення корупції на Тернопільщині, економію бюджету та пані Ющенко в міграційній службі

Поділитися

17 грудня 2013р. в приймальні адресно – довідкового бюро Міграційної служби України у Тернопільській області стояла молода мама з новонародженою дитиною на руках.

Причиною тому є вигадана якимись жирно-пузатим чиновником потреба в черговій довідці про те, що дитина не прописана за іншим місцем проживання.

Працівник бюро – пані Ющенко, до молодої матері з маленькою дитиною кинула : Хай дитину вдома залишає…

Залишити можна, але хто годувати буде?

Тарас Білан
Тарас Білан

Для того, щоб прописати дитину (паспортний стіл на м-ні Дружба) за довідкою молодих батьків «посилають» в Центр (на вул. Острозького). Там батько чи мати немовляти пише абсурдний запит про те, що дитина з ним, або з нею не прописана.

Молода сім’я з дитиною на руках (дитя в такому віці потрібно годувати кожні пару годин) після «купи нервів», стояння в чергах, катання в громадському транспорті , повертається в паспортний стіл (заради справедливості , слід відмітити , що працівників паспортного подружжя характеризувало позитивно).

Прописують…

Батьки вважаючи , що догляд за дитиною важливіше, забувають і про адресно-довідкове бюро і про «приємне спілкування» з пані Ющенко.

Навіщо ганяємо людей? Витрачаємо їх час , гроші, просто «покращуємо життя»?

В заяві на прописку є графа, в якій згоду на реєстрацію дитини, саме за цією адресою, дає батько або матір(в залежності до кого дитину прописують).

Фактично, поставивши підпис, та прописавши дитину ще десь – для батьків наступає кримінальна відповідальність.

Потрібно ліквідовувати!!!

Але ж там працюють: або куми, або свати, або, або..

От і ганяють молодих батьків, щоб перед Києвом «показники відвідуваності» показувати. А в Києві сидить головний адресно- довідковий… І розповідає байки , в тому числі , керівництву держави, про потреби збільшити фінансування на утримання такої вкрай важливої ділянки. Кого вводите в оману?

Витрати по Тернополю: 258956 гривень наших податків(офіційні дані за 2013р.). А якщо взяти по Україні? От вже і економія.

Бачите як гарно написано. І ніби все правда. І ніби так має бути.

Все для блага народу України!!!

«Тернопільські підсумки» зацікавились цим питанням. Та готують звернення в усі можливі найвищі інстанції про доцільність існування та можливість ліквідації адресно-довідкових бюро по всій державі.

Про те, що напишуть у відповідь чиновники , депутати Верховної ради, читайте згодом. Після отримання відповідей.

З повагою, Голова ТОГО «Тернопільські підсумки» Тарас Білан

Гриценко не вважає себе “тушкою” і складати мандат не збирається

Луценка у клініці відвідали іноземні посли