Тернопільська прокуратура викликає на допит народного депутата Олега Сиротюка за табличку, яку… поламали міліціянти

Поділитися

Прокуратура Тернопільської области поширює неправдиву інформацію про те, що народний депутат України свободівець Олег Сиротюк знищив табличку з написом «Тернопільська обласна державна адміністрація» (http://goo.gl/GvKdhD). Водночас працівники прокуратури ігнорують те, що насправді табличку зламали міліціянти. Фактично від громадськости приховують протиправні дії працівників міліції 29 грудня 2013 року біля будівлі Тернопільської обласної ради по вул. Грушевського, 8.

 

Слід зауважити, що Олега Сиротюка викликають на допит у якості свідка. Однак, виходячи з інформації, яку поширює прокуратура, не складно завбачити, що парламентаря зі свідка перекваліфікують у підозрюваного в цій справі.

 

Також вартий уваги той факт, що народний депутат отримав повістку на допит, який має відбутися 2 січня… 2013 року.

 

«Вручення такої повістки про виклик із вимогою з’явитися на допит у минуле потребує розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість. Це також є черговим підтвердженням необхідности повної переатестації прокуратури Тернопільської области», – зазначив народний депутат України Олег Сиротюк.

Fiat підписав угоду про покупку акцій Chrysler вартістю $ 3,7 млрд

Інформація , поширена народним депутатом Олегом Сиротюком про те, що він нібито отримав повістку на допит у справі про знищення вивіски з ОДА заднім числом не відповідає дійсності