У Пенсійному фонді на Тернопільщині “нахімічили” на 165 тисяч!

Поділитися

Державна фінансова інспекція в Тернопільській області провела ревізію у Головному Управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області та виявила фінансових порушень, що призвели до втрат на суму понад 165 тис. гривень.

Так, відповідно до посвідчення 4-ї категорії понад 70 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі пенсіонерам із числа військовослужбовців пенсійним фондом проводиться виплата додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю.

В ході ревізії проведено зустрічну звірку із Тернопільським обласним військовим комісаріатом та встановлено непоодинокі випадки перебування вищевказаних осіб за межами України, м. Чорткова та м. Заліщики. Мова йде про те, що вони чотири роки поспіль в зоні посиленого радіологічного контролю не проживали.

Внаслідок не підтвердження законності надання пенсіонерам статусу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, їм безпідставно видано посвідчення 4-ї категорії та, відповідно, зайво нараховано та виплачено додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю, на суму понад 165 тис. гривень.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області

Ув’язнений взяв у заручники начальницю в’язниці

Різдвяне віншування від тернополян з Майдану