У Тернополі заборонили комунізм і фашизм

Поділитися

“Сьогодні на сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення “Про заборону діяльності Партії регіонів та Комуністичної партії України в м.Тернополі.”,- повідомляє секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський.

Також прийнято звернення до членів Тернопільської міської організації Партії регіонів та прислужників діючого режиму.
Текст звернення:

Події, які останнім часом відбуваються в Україні, зокрема розгул корупції, соціальна нерівність, відмова від європейського вектора зовнішньої політики України, прийняття антиконституційних диктаторських законів, свавілля правоохоронних органів та спецпризначенців у застосуванні сили для обмеження конституційних прав громадян на свободу мирних зібрань і висловлення своєї думки, що призвели до людських жертв на Євромайдані у м. Києві 21-23 січня 2014 року, показали глухоту влади до вимог Українського народу, неспроможність керівництва держави – представників правлячої Партії регіонів – подолати існуючу політичну кризу, загострили зростання напруги у суспільстві і спричинили масові акції протесту в Україні та області.
На руках вашої партії залитий кров’ю українського народу Майдан та вбивство невинних людей.
Будучи членами Партії регіонів, ви також несете політичну і моральну відповідальність за дії своїх соратників. Вступивши в лави партії влади, ви сподівались на захист свого бізнесу, кар’єрний ріст, відповідні пільги та привілеї.
Сьогодні ми закликаємо вас зробити вибір на користь Українського народу, який є єдиним носієм влади у нашій державі, а не на користь режиму Януковича-Азарова: “Віднайдіть у собі залишки людського духу та гідності і негайно залиште лави злочинної Партії регіонів”.
Звертаємося до кожного члена Партії регіонів: “Виходь або відповідай!”.
Закликаємо тернополян чинити моральний тиск на тих, хто і надалі перебуватиме у лавах Партії регіонів.

Два заступники тернопільського губернатора написали заяви за власним бажанням

На Тернопільщині “накоптили” на 100 тисяч