Військові з Тернопільщини готові прийти на допомогу населенню долати наслідки негоди

Поділитися

Особовий склад військових частин Збройних Сил України, які дислокуються у Тернопільській області готові до надання допомоги місцевому населенню у разі погіршення метеорологічних умов. На базі військових частин у Бережанах і Чорткові створено оперативні групи для забезпечення якісного і вчасного надання допомоги.

Як повідоми заступник командира бережанського 777-го окремого полку матеріального забезпечення Тилу Збройних Сил України з виховної роботи підполковник Ігор Заєць відповідно до рішення начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України у військовій частині підготогвлено спеціальну техніку, засоби зв’язку, польові намети та інші засоби обігріву.

— Поки що з боку місцевих органів влади до нас не надходило прохань про допомогу. Проте ми готові підсилити підрозділи держслужби з надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодніх умов, — зазначив підполковник Ігор Заєць.

Загало же по Західній Україні долати наслідки негоди готові понад 1200 військовослужбовців Збройних Сил України та близько 300 одиниць техніки. загальне керівництво силами і засобами для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Закарпатській областях покладається на командувача військ ОК “Північ”, що у Рівному.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

На Тернопільщині всі бізнесмени вийшли з Партії Регіонів?!

Хто буде новим губернатором Тернопільщини від опозиції?