Захоплення обладміністрації у Тернополі “потягне” на 6 років

Поділитися

У Тернополі міліція відкрила кримінальне провадження за фактом захоплення приміщення облдержадміністрації.

Про це йдеться у повідомленні обласного управління МВС.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 341 (захоплення державних або громадських будівельчи споруд) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 6 років.

Разом з тим прокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан озвучив вимогу не порушувати закони та дотримуватись належного громадського порядку.

“Такі незаконні дії тягнуть за собою встановлену законом кримінальну відповідальність, і хто б їх не вчинив, буде відповідати згідно із Законом. Діям всіх учасників цих подій буде надана правова оцінка”, – заявив Мовчан.

Також він закликав людей не піддаватись на “політичні провокації та заклики екстремістів до вчинення протиправних дій, зокрема, захоплення державних установ”.

Прокурор Тернопільщини також попередив тих, хто закликає громадян до протиправних дій: “Які б посади хто не займав, дія кримінального кодексу поширюється на усіх однаково”, повідомляє Українська правда

Що насправді відбувається в Україні: яка гра на міжнародній арені і на Майдані

Що має робити Майдан: логіка дій та аналіз ситуації