Чому у Тернополі не працювали банкомати “Приватбанку”?

Поділитися

Сьогодні лихоманить не лише у столиці на Майдані, але й фінансову сферу України також. Долар знову підріс на кілька копійок і вже коштує 9 гривень 10 копійок на міжбанку. Тим часом пересічні тернополяни не мали змоги зняти кошти з банкоматів “Приватбанку”, який є найпотужнішим в нашому краї. За інформацією фахівців місцевої філії, кошти в окремі відділені будуть завезені до 16-17 години. Зокрема, це стосується відділення на Новому світі (вулиця За Рудкою). Натомість в центрі міста  тернополяни не мали змоги зняти гроші, оскільки їх там просто не було.

“Знімають все підряд”.- прокоментував “ПРО ВСЕ” один із охоронців банку.

Згодом банкомати “Приватбанку”  у Тернополі взагалі перестали технічно працювати. Виявилось, стався збій сервера авторизації. Протягом 15 хвилин його відремонтували. Не працювали у цей час банкомати Приватбанкуще у Львові та Сімферополі. Наразі технічну несправність виправили.

На окраїнах Тернополя з банкоматів ще можна зняти кошти. У центрі готівка з банкоматів швидко “тане”. Проте, працівники “Приватбанку” проблем не бачать жодних, пов’язують ажіотаж з політичною ситуацією в Україні. Коштів, щоб поповнити банкомати найбільший банк України має у достатній кількості.

Тернопіль поділили на 13 секторів

0

Фотоінформація з передової Майдану