Чи проголосують тернополяни за “порнопартію”?

Поділитися

Вчора у Тернополі, біля пам’ятника Степану Бандері, відбулося чергове віче. Оскільки на Театральному майдані все менше і менше збиралось людей, вже кілька тижнів почали переливати з пустого в порожнє навпроти “білого дому”. Цікаво, на чиє прохання сцену Майдану розмістили не біля пам’ятнику Бандері, а ліворуч, де колись красувались ударники та герої соціалістичної праці. Чи це не Петро Порошенко попросив не “палити” його рейтинг на Сході? Супроводжували “Порношенка” особи без членства у перспективних партіях, які раніше дуже вітали приїзди Юрія Луценка в Тернополі. Ймовірно, Петро Олексійович створить у Тернополі свою обласну організацію партії “Солідарність”. І хоч про цю структуру ніхто не чув в Україні, але соціологи вже “намалювали” Солідарності 9,8% голосів до Верховної Ради. Відповідно, у файному місті вже є бажаючі освоїти мільйони при розбудові “порнопартії”.

Опитування

Sorry, there are no polls available at the moment.

Чи не вперше за місяць, анонсувати віче почали за дня чотири до початку. На кожному стовпі висіло, що до Тернополя приїде Петро Порошенко. І цікавість тернополян перемогла – зібралось до 5 тисяч краян, які, послухавши “солодкого олігарха”, почали помаленьку розходитись. Нічого нового, окрім “всі на Київ, під Верховну Раду, у вівторок” не прозвучало. Звісно, місцеві політичні лідери говорили правильні патріотичні речі. Але загальновідомі для людей, які читають пресу, дивляться нормальні телеканали, інтернет. Із захоплення сприймали цих діячів лише сотня-дві тернополян, яких характеризувати не будемо. На таких ще колись в древньому Римі орієнтувались. Інтелігенція ж доволі спокійно ставиться до партійних бонз і їхніх промов. Підприємці відверто кепкують,  що політики роблять у спокійному Тернополі? У невідому кому дорадчому Народному виконкомі штани протирають і язиками плещуть…

Наприкінці віча відбулося нагородження переможців Народної Олімпіади. У загальному заліку перемогла команда “Сокіл”, а друге-третє місця поділили команди Козівського та Кременецького районів.
 

0

Мета Майдану не досягнута

Чи присягнув на вірність Януковичу депутат Тернопільської облради Барна?