Кадровий вакуум Чортківської райдержадміністрації

Поділитися

Набуття Чортковом нового статусу стало головним болем для районної влади не тільки через значне зменшення фінансування бюджетних установ району, але й через відчутний відтік висококваліфікованих кадрів з районних відділів у новостворені міські.

Першим сигналом про проблеми з підбором спеціалістів було представлення освітянам нового начальника районного відділу освіти. Це стало принизливим ляпасом шанованим педагогам району, директорам шкіл з багаторічним досвідом роботи. Адже згадана особа потрапила на заповітну посаду з порушенням вимог трудового законодавства та й, зрештою, якихось моральних норм.

Схоже, для теперішніх очільників Чортківщини важливими критеріями підбору кадрів є «аби була молода і файна», щоб вірно служила їм особисто, а розум, відповідність професійним якостям, наявність необхідного стажу роботи для них є непотрібною дрібницею. Сумно стає від того, що державні службовці, використовуючи свої високопрофесійні якості, безцінний досвід, мали би вірою і правдою служити народові, насправді обслуговують приватні інтереси «властьімущих», складають їм віршовані оди і розважають у відповідних закладах. Чортків, як то кажуть, велике село, де всі про всіх все знають. І, напевне, тільки один засланий представник президента не володіє інформацією, що його «протеже» – особа не кришталево чистої душі. В свій час, коли можна було сподіватися на певні преференції, була головою міської організації «Батьківщини». Коли ж її з поплічниками звідти поперли за невдалу спробу очолити районну організацію, раптово стає переконаною «литвинівкою» і проходить у депутати міської ради, де скромно мовчить, раз у раз піднімаючи справно руку. Саме таких вірних і слухняних «кадрів» старанно вишукує в свою команду районне керівництво. І придумують для них спеціальні механізми влаштування на посаду, щоб ні в кого навіть не виникало бажання виявити своє невдоволення тим, що відбувається бодай словом. І немає в цьому нічого дивного – Чортківська влада відображає владу державну, її методи керівництва, її корупційні схеми, її «понятія».

Олекса Гонта з Чорткова, спеціально для “ПРО ВСЕ”

Випускники тернопільських шкіл зможуть заробити 50 000 своїми знаннями з економіки та фінансів

Новий хіт Майдану – “Горіла бочка”