111

На електронну адресу тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” прийшов лист від майданівця, який побажав залишитись невідомим. Чому?  Та розуміє людина, яка партійна агітмашина працює в Тернополі.

Чоловік написав крик душі: я  немало часу провів з друзями на Майдані в Києві і був мало обізнаний про те,  що відбувається в Тернополі.  Двоє його  побратимів отримали вогнепальні поранення, а один був жорстоко побитий “мусорами”.  А вчора вони повернулись додому і були здивовані,  що чи не головним лідером Тернопільського майдану є один з найбільших “корупціонерів Тернопільщини – мер міста Сергій Надал”.

Повернувшись в Тернопіль з відчуттям перемоги добра над злом я дізнався та побачив такі речі, що всередині все перевернулось і я, без перебільшень, не можу нормально спати. Виявляється, що чи не головним лідером Тернопілького майдану є один з найбільших корупціонерів Тернопільщини – мер міста Сергій Надал!

Сергій Надал координує правоохоронну систему! Сергій Надал здійснює огляд контрольно-пропускних пунктів на вїздах в Тернопіль! Сергій Надал виступає за люстрацію! Сергій Надал готовий лікувати поранених! Сергій Надал відкриває площу героїв Євромайдану! Сергій Надал, Сергій Надал, Сергій Надал….

Складається таке враження, що всі тернопільські люди це “хавають”!!!

Я особисто, на власній шкурі переконався як працює Сергій Надал. Доводилось навіть за дрібні рішення давати хабара. Навіть коли потрібно було продовжити договір оренди під власним приватним приміщенням без “подяки” не можливо було обійтись!

Особисто мені вистачить грошей на хабарі, я зможу вести бізнес в такій “системі”, але ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО!!!!

ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!! Це людина, котра далека від європейських цінностей!

Так, він був усю революцію на стороні народу! А хіба у нього був інший вибір???

Так, він ремонтує фонтани, ремонтує набережну! Але хіба для цього треба багато мудрості??? Хіба це може виправдовувати хабарі та відкати??? 

 Ближче до діла:

Якщо вже так сталось, що достойнішого лідера місцевої громади тернополяни не бачать, то давайте спільно (журналісти, громадські активісти, прості порядні люди) спробуємо змушувати працювати цього чоловіка за новими стандартами і спробуємо не допустити вибудувати на революційній хвилі в місті приватне князівство Сергія Надала.

 Пропоную Вам (журналістам) щодня публікувати короткі звернення-блискавки до Сергія Надала та лідерів тернопільського майдану, на котрі їм слід буде давати чіткі відповіді. Наведу кілька таких запитань:

 – Що зараз у громадській охороні робить начальник міської міліції Хілюк??? Поводиться він так ніби йому вже хтось пообіцяв залишитись на посаді!!! 

– Коли конкретно тернопільський майдан утворить люстраційний комітет, через котрий не зуміють проскочити на посади: колега Надала начальник міської міліції Хілюк, кум Надала перший заступник прокурора області Банах, друг Надала головний суддя міста Магдич та інші місцеві корупціонери-начальники, з котрими в Надала дружні та кумівські стосунки ще з часів роботи першим заступником обласної податкової інспекції????

– Неодноразово обіцяється утворення люстраційного комітету, але хто у нього увійде? Чи буде обговорення та народне голосування? Чи пройдуть люстрацію такі “євро-чиновники” Тернопільської міської ради як Володимир Камінський та Віталій Кібляр?

 І наостанок:

Перемогти Януковича допомогли Наєм, Скрипін, Гнап, Цеголко, Коберник, Кутєпов, Лещенко. Давайте, тернопільські журналісти, долучайтесь до побудови справжньої Європи в Тернополі, а не мовчки споглядайте, як місцева корупція вміло маскується в вишиванку та вдягає каски самооборони Майдану!

 

 

5 comments

 1. семен

  Майдановець ти правельно все висловив.
  Шрек завжди крутив голову по вітру то він із Хоптяном і прославляє його вітер повіяв в другу сторону вже із майданом. Підер він та годі

 2. Оксана

  шкода що такі новини так вірусно розходяться. Просто дивно що як тільки заговорили про люстрацію, комусь зразу цікаво стало полити добре відро грязюки в сусідній город. Де ж були ті чесні що писали статтю до революції? Може це під замовлення того наступного “чесного” який хоче прийти на місце? В мене зараз немає довіри ні до кого, але я поважаю людину яка стала на бік народу в важкий момент.

  Ви думаєте Садовий святий? Та в Львові на нього женуть не менше ніж… і грішків за ним багато з взятками і т д (поспілкуйтесь з Львів”янами), але його пропонують на Президенти. Чому? Тому що він не продався, і не побоявся.

  Львів та Тернопіль – два міста в яких мери не побоялись зробити голосні заяви та підтримати людей (навтіь тоді коли було не зрозуміло хто ж переможе). Мер згідний піти з посади, бо він за неї не тримається зубами (сам ініціює люстрацією включаючи посаду мера).

  Надал вийшов в люди, спілкується з людьми і допомагає самообороні, координує багато речей (включаючи і не дуже популярні але такі потрібні рішення як заборона продажу Алкоголя з 18ї). Думаєте він далі буде необачним? коли розуміє що люди дуже легко піднімаються і йдуть в наступ? Я думаю що він – один з небагатьох хто розуміє що далі потрібно бути максимально чесним з народом.

  Чи думаєте той хто має можливість замість Надала прийти до влади (а для цього птрібні гроші) буде святим? Хто святий – нехай кине камінь і в мене також, бо я також носила шоколадки за довідки, просилась проїхати одну зупинку в тролейбусі за пів ціни, і т д (просто на моєму рівні корупції це все що мені доступно). Але я зробила висновки і більше не буду! То давайте думати головою, а не вестись на чиїсь провокації!

 3. Руслан

  Надал написав на свому сайті, що аноніми пишуть пhо нього героя, неправдиву,,, непровірену і без фактів інформацію. Шановний, Ви, наш герой, Ви наoо зі своім другом Гладким, замурували мій готель, біля ресторану Братислава. Захисник народу ? Окупант. Чим ви краще за януковича. Мій батько до вас приходив, просив одуматись, Ви йому що сказали? -Мені все одно, що у вас входу немає ,мене Міша Гладкий попросив. Звичайно, ви ж не народу присягали допомагати, а міші свому. Людям, гаражі на Текстильній, віддали тільки зараз, коли зрозуміли, що до стовба можуть привязати. Ліштаба Руслан 063 328 05 84

 4. Саня

  Правду пишуть журналісти, а Надал на сайті міської ради, ніби Янукович – відбріхується.. Невже треба ще в Тернополі мера-злодія виганяти з допомогою СПРАВЖНЬОГО майдану!? Сергію, вступися, бо справжні майданівці приїдуть і за все спитають в Байківцях!

 5. маня

  вірно сказано: “за все спитають в Байківцях”!!..саме туди спочатку потрібно направитися і взнати які відкати він з бідних людей дере за їхні чесно зароблені квартири, на які наш мер документи “продає”!!..а зараз він так під святого косить, що аж тошнить!!..продажна шкура за любу дрібничку без внеска і не гляне на тебе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.