Майдан у Тернополі контролює один з найбільших корупціонерів!?

Поділитися

На електронну адресу тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” прийшов лист від майданівця, який побажав залишитись невідомим. Чому?  Та розуміє людина, яка партійна агітмашина працює в Тернополі.

Чоловік написав крик душі: я  немало часу провів з друзями на Майдані в Києві і був мало обізнаний про те,  що відбувається в Тернополі.  Двоє його  побратимів отримали вогнепальні поранення, а один був жорстоко побитий “мусорами”.  А вчора вони повернулись додому і були здивовані,  що чи не головним лідером Тернопільського майдану є один з найбільших “корупціонерів Тернопільщини – мер міста Сергій Надал”.

Повернувшись в Тернопіль з відчуттям перемоги добра над злом я дізнався та побачив такі речі, що всередині все перевернулось і я, без перебільшень, не можу нормально спати. Виявляється, що чи не головним лідером Тернопілького майдану є один з найбільших корупціонерів Тернопільщини – мер міста Сергій Надал!

Сергій Надал координує правоохоронну систему! Сергій Надал здійснює огляд контрольно-пропускних пунктів на вїздах в Тернопіль! Сергій Надал виступає за люстрацію! Сергій Надал готовий лікувати поранених! Сергій Надал відкриває площу героїв Євромайдану! Сергій Надал, Сергій Надал, Сергій Надал….

Складається таке враження, що всі тернопільські люди це “хавають”!!!

Я особисто, на власній шкурі переконався як працює Сергій Надал. Доводилось навіть за дрібні рішення давати хабара. Навіть коли потрібно було продовжити договір оренди під власним приватним приміщенням без “подяки” не можливо було обійтись!

Особисто мені вистачить грошей на хабарі, я зможу вести бізнес в такій “системі”, але ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО!!!!

ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!! Це людина, котра далека від європейських цінностей!

Так, він був усю революцію на стороні народу! А хіба у нього був інший вибір???

Так, він ремонтує фонтани, ремонтує набережну! Але хіба для цього треба багато мудрості??? Хіба це може виправдовувати хабарі та відкати??? 

 Ближче до діла:

Якщо вже так сталось, що достойнішого лідера місцевої громади тернополяни не бачать, то давайте спільно (журналісти, громадські активісти, прості порядні люди) спробуємо змушувати працювати цього чоловіка за новими стандартами і спробуємо не допустити вибудувати на революційній хвилі в місті приватне князівство Сергія Надала.

 Пропоную Вам (журналістам) щодня публікувати короткі звернення-блискавки до Сергія Надала та лідерів тернопільського майдану, на котрі їм слід буде давати чіткі відповіді. Наведу кілька таких запитань:

 – Що зараз у громадській охороні робить начальник міської міліції Хілюк??? Поводиться він так ніби йому вже хтось пообіцяв залишитись на посаді!!! 

– Коли конкретно тернопільський майдан утворить люстраційний комітет, через котрий не зуміють проскочити на посади: колега Надала начальник міської міліції Хілюк, кум Надала перший заступник прокурора області Банах, друг Надала головний суддя міста Магдич та інші місцеві корупціонери-начальники, з котрими в Надала дружні та кумівські стосунки ще з часів роботи першим заступником обласної податкової інспекції????

– Неодноразово обіцяється утворення люстраційного комітету, але хто у нього увійде? Чи буде обговорення та народне голосування? Чи пройдуть люстрацію такі “євро-чиновники” Тернопільської міської ради як Володимир Камінський та Віталій Кібляр?

 І наостанок:

Перемогти Януковича допомогли Наєм, Скрипін, Гнап, Цеголко, Коберник, Кутєпов, Лещенко. Давайте, тернопільські журналісти, долучайтесь до побудови справжньої Європи в Тернополі, а не мовчки споглядайте, як місцева корупція вміло маскується в вишиванку та вдягає каски самооборони Майдану!

 

 

Як у Тернополі відзначать ювілей Шевченка

Інформаційна бомба в Україні: лідер “Правого сектору” зустрічався з Януковичем?!