Муніципальний Галицький камерний оркестр готує для тернополян свято віртуозно-скрипкової музики

Поділитися

Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою Василя Феленчака запрошує тернополян та гостей міста на вечір популярної камерної та віртуозно-скрипкової музики. Відбудеться концерт в залі Українського дому «Перемога» (бульвар Шевченка, 27) 16 лютого о 17 годині.
У програмі імпрези прозвучать найвідоміші твори Вівальді, Глюка, Паганіні, Альбіноні. Також можна буде почути, скажімо, віртуозні «Циганські наспіви» Пабло де Сарасате, – твір, який з успіхом виконують провідні скрипалі світу, чи вальс австрійського скрипаля і композитора Фріца Крейслера «Радість любові»
Участь у цьому концерті разом із Муніципальним Галицьким камерним оркестром візьме і скрипаль, диригент, Народний артист України, художній керівник академічного камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії Павло Чеботов, який виконуватиме соло у більшості творів програми.
А особливими подарунками для постійних шанувальників Галицького камерного повинні стати «La Stravaganza» Антоніо Вівальді та «Дрібничка» Лероя Андерсона, які вони вже мали можливість чути у програмах оркестру.
Отож, 16 лютого о 17 годині в Українському Домі «Перемога» на слухачів чекає магія скрипки та класичної музики від Муніципального Галицького камерного оркестру (художній керівник та диригент Заслужений артист України Василь Феленчак) та відомого українського скрипаля Павла Чеботова.
Довідки за телефонами: 42-45-13, 066-11-48-634, 098-40-98-772.

0

Як дружина губернатора Тернопільщини їздила з коханцем в Харків

Появился новый принтер HP LaserJet Pro P1102