111
 • Як дружина губернатора Тернопільщини їздила з коханцем в Харків
 • Як дружина губернатора Тернопільщини їздила з коханцем в Харків
 • Як дружина губернатора Тернопільщини їздила з коханцем в Харків

1 лютого у Харкові відбувся всеукраїнський зліт керівників первинних партійних організацій Партії Регіонів за участю представників громадських організацій. Як не дивно, були на цьому зібранні представники Тернопільщини. Очолювала делегацію дружина губернатора Тернопільщини Надія Хоптян. Разом з нею було кілька чиновників. Зокрема, ганьбилися районні клерки і керівник Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Руслан Мостовий.

Оскільки чоловік Надії Хоптян останніми роками зловживає  алкоголем, то у неї появився улюбленець, якого вона “просуває” по кар’єрній драбині надзвичайно успішно і “тарабанить” усюди, де лишень дозволяють правила пристойності. Коханий екс-голови Гусятинської райради розуміється добре у “жіночих хитрощах”.
Заступник голови Гусятинської райради Любомир Лівель з цього приводу написав у Фейсбуці: “Гусятинщина знову “ПРославилась”. Цього разу на з’їзді ригів в Харкові. Вся делегація з Тернопільщини виявляється приїхала з Гусятина. Це Марків, Руслан Мостовий, Маруська Гайдук….ну і як без Надії Хоптян”.

1 лютого в ході екстреного Всеукраїнського зльоту первинних партійних організацій ПАРТІЇ РЕГІОНІВ було ухвалено рішення про створення Всеукраїнського громадського союзу «Український фронт» . До складу союзу увійдуть громадські об’єднання, громадські організації, представники політичних партій і громадяни України, які виявлять бажання приєднатися до нього. «Через 70 років в Україні починає діяти новий «Український фронт», учасники якого за прикладом своїх батьків і дідів звільнятимуть наші землі, як у далекі 40-і роки минулого століття», – підкреслив голова ХОО ПР Михайло Добкін. Символом громадського союзу «Український фронт» обрана Георгіївська стрічка.

3 comments

 1. І.Запорожан

  Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Іван Запорожан у суботу 1 лютого 2014 року з 8.00 год. до 13.00 год. чергував на робочому місці (каб.614 )

 2. Любомир Лівель

  На рахунок “антиукраїнського фронту” в Харкові. Виявляється я трохи обізнався, а саме — переплутав одного сивого дядька з Іваном Запорожаном, директором департаменту освіти Тернопільської ОДА. Прошу вибачення в Івана Григоровича та звертаюся до ЗМІ котрі перепостили мій допис поправити інформацію.

 3. Таня

  не дав Бог розуму цій тьотці Хоптян.Це позорище Тернополь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.