На дорогах Тернопільщини запанувало ідеальне прибирання?

Поділитися

Такого висновку можна дійти, читаючи прес-реліз облавтодору. Якщо у Вас інша інформація та є фото чи відеоматеріали – присилайте на нашу електронну пошту provse87@mail.ru

Наразі пропонуємо цю інформаційну лажу, за яку також можна взяти до відповідальності дорожників. За побрехеньки. Якщо, звісно, такі є ))) А те, що вони, не вірить хіба… ))

Станом на 6 лютого Служба автомобільних доріг області забезпечила проїзд до всіх населених пунктів Тернопілля. 
Важкі погодні умови в останні тижні – сильні снігопади, шквальні вітри, постійні перемети проїжджої частини, низька температура – створювали складні умови для роботи шляховиків. Працівники Служби автомобільних доріг області працювали і працюють цілодобово, аби не допустити транспортного колапсу найперше на дорогах державного значення. І вдень, і вночі розчищалися і автошляхи місцевого значення. «Нашу роботу люди часто не помічають та не звертають уваги на погодні умови, в яких доводиться працювати шляховикам, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Сергій Гнат. – Усі бачили, які проблеми виникають через снігопади і в європейських країнах. Однак, там люди піднімаються усією громадою на боротьбу з стихією. У нас, на жаль, усю відповідальність покладають лише на одну нашу Службу. Ті, хто сидить у негоду в теплих квартирах і спостерігає примхи природи через вікно, навіть не уявляють, які перемети були за пару кілометрів від Тернополя. А що вже говорити про шляхи до віддалених сіл, до яких дорога йде через поля. Там вітер і сніг перемітав проїжджу частину за годину часу».
До речі, населених пунктів по Тернопільській області більше тисячі.
За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петра Вільчинського, у перші дні негоди дорожники самотужки боролися із розчисткою доріг. «А вже через тиждень, зважаючи на настання екстремальних умов, близьких до виникнення надзвичайної ситуації, було залучено всю наявну потужну техніку приватних підприємств області.. Всього працювало близько 35 одиниць техніки від інших організацій та підприємств».
За цей період надана допомога водіям понад 500 великотоннажних автомобілів на складних спусках та підйомах, які відбуксовувала дорожня техніка.. Розчищено 5 тисяч кілометрів доріг, мости та автобусні зупинки. Щоденно працювало 140-150 одиниць спецтехніки.


Прес-служба Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

Губернатор Тернопільщини офіційно зустрівся з коханцем своєї дружини

0

Як у Чорткові розважались депутати Партії Регіонів (фото)