111

Сьогодні в Тернополі обговорюють надзвичайно резонансну подію: запровадження цензури на Майдані. Кілька людей на сцені Майдану неприємно здивували інтелігенцію Тернополя, коли почали затикати рота бажаючим виступити. Чому люди хотіли виступити – ми вже писали і про це можна прочитати тут.Там же є повністю відеозапис позиції двох сторін.

Тернополяни запитують: чи для того ми їздили до столиці, захищали ідеї Майдану, щоб місцеві невігласи від політики затикали нам рота?

Адже спочатку так звані керівники тернопільського Майдану “турбувалися”, що бажаючих виступити просто не зрозуміють люди. А потім просто фізично недопустили.

У столиці на Майдані виступити дають всім бажаючим, але далеко не всіх підтримують. Саме це дозволяє громадськості відсіяти зерно від полови. У Тернополі думку громади вже приватизували?

Дуже прикро, що на позицію політичних невігласів повівся громадський активіст Олександр Башта, який висловив позицію Майдану у часи первісно-общинного часу (((

Сподіваємось, що цензури у Тернополі більше ніколи не буде практикуватись ні у ЗМІ, ні у громадських заходах.

До Тернополя повернувся Янукович!

 

3 comments

  1. Ольга

    Точно, точно. Я давно помітила, що майже всі керівники майдану вистоюють собі якісь вигоди, тому й перестала ходити на майдан. Але що б вони вистояли, якби там не було нас?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.