Нардеп Яворівський хоче захистити Автомайдан

Поділитися

Народний депутат України, письменник Володимир Яворівський оприлюднив у Фейсбуці на своїй сторінці проект закону, який зможе захисти Автомайдан.

Зареєстрував сьогодні законопроект № 4084 “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб внаслідок подій, які мали місце під час автопробігу 29 грудня 2013 року”, який має на меті звільнити від переслідування та покарання осіб, яких у незаконний спосіб позбавляють права керування транспортними засобами, а саме: власників транспортних засобів, які брали участь 29 грудня 2013 року в мирній акції протесту (автопробіг до резиденції президента України В.Януковича “Межигір’я”, яка розташована у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області). Після проведення цієї акції, суди, на підставі сфальсифікованих рапортів та протоколів працівників ДАІ, масово позбавляють права керування транспортними засобами на 6 місяців власників транспортних засобів – учасників автопробігу. Більше того, суди позбавляють права керувати транспортними засобами осіб, які випадково опинились на трасі, якою рухалась колона автопробігу.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб внаслідок подій, які мали місце під час автопробігу
29 грудня 2013 року

Цей Закон має на меті звільнити від переслідування та покарання осіб щодо яких здійснюється адміністративне провадження про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення внаслідок подій, які мали місце під час автопробігу 29 грудня 2013 року на території м. Києва та Вишгородського району м. Києва.
Стаття 1. Звільнити від адміністративної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, осіб, які притягуються до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вчинених правопорушень, зафіксованих працівниками Державної автомобільної інспекції на території м. Києва та Вишгородського району Київської області 29.12.2013 року під час проведення мирної акції протесту (автопробігу). Звільненню від адміністративної відповідальності підлягають всі особи щодо яких працівниками Державної автомобільної інспекції України зафіксовано факт правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення незалежно від мотивів та причин, з яких особа опинилась у вказаному місці.
Стаття 2. Закрити всі адміністративні провадження щодо осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, незалежно від стадії, в якій перебуває провадження.
Стаття 3. Звільнити від адміністративної відповідальності осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, якщо на час вступу в силу Закону постанова суду про притягнення особи до адміністративної відповідальності вже вступила в закону силу. У такому випадку орган Державної автомобільної інспекції зобов’язаний повернути особі вилучене посвідчення водія протягом семи днів з дня набрання чинності цього Закону.
Стаття 4. Заборонити збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача) персональних даних осіб, які були учасниками акції протесту 29.12.2013 року (автопробігу) та притягуються до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вчинених правопорушень, зафіксованих працівниками Державної автомобільної інспекції 29.12.2013 року. Ці персональні дані підлягають знищенню у встановленому законодавством порядку.
Стаття 5. Виконання цього Закону здійснюється у судовому порядку. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час судового засідання, не перешкоджає його проведенню.
Стаття 6. Положення Закону України “Про застосування амністії в Україні”, Кодекс України про адміністративні правопорушення можуть застосовуватися під час виконання цього Закону в частині, що йому не суперечать.
Стаття 7. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, і підлягає виконанню протягом двох тижнів

Майдан-майданом, а судді і прокурори Тернопільщини служать Януковичу

На Майдані у столиці зник мешканець Теребовлі