Представник президента на Тернопільщині єдиний в Україні керівник облдержадміністрації що переховується від громади

Поділитися

 

Ганьба усієї Тернопільщини – голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян більше трьох тижнів переховується від усієї громади Тернопільщини. Ще з 23 січня він не з’являється у адмінбудинку адміністрації на вулиці Грушевського. З незрозумілих причин Хоптян постійно змінює місце свого перебування. Лише інколи на сайті адміністрації можна знайти повідомлення про робочі поїздки по області. Залишається незрозумілим: де і що він робить в інший робочий час? Громада разом з активістами тернопільського майдану розпочали народний розшук керівника обласної адміністрації. Штаб національного спротиву Тернопільщини і депутати обласної ради подали звернення начальнику УМВС України в Тернопільській області з проханням розшукати представника президента на Тернопільщині.

 

Хоча міліція до сьогодні так і не надала відповіді, проте народний розшук на відміну від силовиків знайшов керівника адміністрації-втікача у приміщені стадіону м. Тернополя. Цю інформацію в Штаб національного спротиву Тернопільщини надали жителі обласного центру. До місця події прибули народний депутат України Олег Сиротюк, керівник Штабу національного спротиву Володимир Стаюра, депутат Тернопільської обласної ради Роман Навроцький.

 

«За оперативною інформацією нам стало відомо, що керівник обласної адміністрації, якому двічі висловлювали недовіру депутати Тернопільської обласної ради крадькома зібрав прес-конференцію, на яку були запрошені місцеві засоби масової інформації. Юридично допоки ще керівник адміністрації Хоптян, щоб знову розказував як у нас все «гаразд», як Тернопільщина «розвивається» і на якому місці розходиться. В той момент, коли свободівці прийшли і почали запитувати про висловлення позиції щодо суспільно-політичної ситуації в області, то Хоптян сказав що підтримує режим Януковича і незважаючи ні на що буде стояти з ним до кінця. На моє переконання громада відреагує на ці висловлювання і надасть адекватну законну відповідь представнику президента в області», – зазначив керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини Володимир Стаюра.

 

«За час переховування від людей з 23 січня 2014 року це вперше керівник адміністрації з’явився на публіці. Зважаючи на те, що йому двічі висловили недовіру – Хоптян не має морального права залишатися керівником обласної державної адміністрації. Якщо б він мав честь і гідність то давно уже написав заяву на звільнення. Людина, яка займає таку високу посаду не може бути в бігах – це сором і ганьба Тернопільщини», – зазначив депутат Тернопільської обласної ради Роман Навроцький.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

Мають горіти домівки, машини і земля під ногами сімей беркутівців, суддів та гострих у своїх висловах «партагейноссе» Партії Регіонів містечкового розливу

Нинішню Тернопільську облраду хочуть “розігнати”