111

 «Саме це показала сесія Кременецької районної ради, яка відбулася 4 лютого ц. р. Інформація голови районної ради Гуславського А. А. про розпуск фракції  Партії  регіонів  у районній раді оплесків не отримала. Спершу треба  було побачити результат від такої дії. А він не забарився. І на жаль, не той, якого очікує громада Кременеччини.

   Зрештою, про все конкретно.

 Депутати вже колишньої фракції Партії регіонів  не підтримали мою  пропозицію як голови фракції  політичної партії Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина» про включення у порядок денний  цієї сесії питання  щодо заслуховування звіту голови Кременецької РДА про виконання делегованих повноважень, зіславшись на порушення процедури його розгляду і відсутність у районній раді звіту голови. Проте, саме після обговорення цього питання, представницьким  органом  району мала б бути дана оцінка роботи керівника виконавчої гілки влади  району.

   Позафракційні (тепер вже) депутати від цієї політичної сили відмовилися також включити у порядок денний сесії  звернення  до всіх членів Партії регіонів, що є в районі, до керівників комунальних установ, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міст Кременецького району і мають партійні квитки цієї політичної сили, про саморозпуск районної організації Партії регіонів. Мотивація неприйняття – Конституція України гарантує право вільної участі громадян у політичних партіях, які не заборонені законом.  А хто вірить у те, що Партію регіонів , як таку, що веде антинародну політику,  заборонять їх же синьо – білі законодавці? Це як у популярному фільмі: «Хто ж його посадить – він же пам’ятник?» Пригадуєте?..

   Кременецька районна рада, де більшість депутатського корпусу складають  депутати, що пройшли від Партії регіонів  та Народної партії , залишилася чи не єдиною  в області, яка не визнала повноважень Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України. Мотивація  схожа – суди скасовують аналогічні рішення інших рад. Знову спрямовую до наведеної вище крилатої фрази із популярного фільму.

   Надзвичайно гострим було на сесії і прийняття районного бюджету на 2014 р. Виконавчий орган влади, маючи у своєму « підпорядкуванні» депутатську більшість,  хоча вже і позафракційну, вперто пропихав через сесійну залу запропонований ним  фінансовий документ. До речі, напередодні, на засіданні постійної комісії  з питань соціально – економічного розвитку, фінансів та бюджету та Президії районної ради, де більшість також складають депутати провладної сили,  бюджет розглядався із голосу. І як результат – Почаївська районна комунальна лікарня, через уже  прийнятий обсяг  фінансування на цей рік, має вирішувати питання скорочення  працюючих. Єдина поступка, на яку пішла влада  опозиційним депутатам  після декількох спроб , – зміна процедури розгляду порядковості  окремих питань порядку денного.  І саме тому вдалося прийняти дві програми, які дали можливість фінансування окремих видатків в галузі спорту та районної газети « Діалог». Що стосується змісту прийнятого бюджету району на 2014 р… в процесі життєдіяльності впродовж  року бюджетні установи його відчують.  Особливо органи місцевого самоврядування …

     І ще одне « важливе для громади» рішення було прийняте на цій сесії – дана можливість для керівництва районної ради за розпорядженням голови ради встановлювати голові та заступнику  голови стимулюючу  50- відсоткову надбавку до основного розміру заробітної плати за інтенсивний характер роботи  та проводити преміювання.  На фоні загального безгрошів’я і злиднів.

 Прикро, що протести, Майдани, боротьба народу за право жити в іншій країні, кров і жертви серед цього народу для депутатів Кременецької районної ради  від провладної  політичної сили мало що означають . Вона суті не змінила, лише трішки підфарбувалася».

 Світлана Федишена, голова депутатської фракції політичної партії  Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»  у Кременецькій районній раді.

3 comments

  1. гість

    Чия би мичала, а її би морда мовчала. Краще згадала би про свої діяння в районі і питання, які розглядалися на сесії райради під час її головування. Не так багато сплило часу, отож все ще не забулося. Ця погань звільняла з роботи жінку, матір двох дітей, яких та виховувала одна. Не маючи змоги звільнити за сфабрикованими доганами, придумала для економії коштів райради скоротити посаду , причому свої космічні надбавки зменшувати не збиралася.Цій справі навіть була присвячена окрема сесія. Це треба було б тільки бачити, як теперішні патріоти голосували за знищення людини, позбавивши її та сім”ю засобів існування тільки через те, що посміла ослухатися Федишину і діяти згідно закону. Окрема історія – Кременецький маслосирзавод. Немало тією патріоткою було докладено зусиль для його знищення,та на щастя – не вдалих. Як гляну на неї, не віриться не те, що в покращення , а взагалі у людськість, елементарну порядність та добро.

  2. порадник

    Я б порадив автору статті не вводити в оману читачів. Голова районної ради не може сам собі чи своєму заступнику встановлювати будь – які надбавки, це виключна компетенція сесії. Крім того, цікаво було б знати чому автор, яка сама займала посаду голови районної ради, у не менш скрутний час не скасувала цієї ж надбавки собі і своєму, у повному розумінні цього слова, заступнику? Зате з інших працівників зняла те, що могла хоч і була можливість людям отримувати й премію. А от вміння писати будь – які звернення, так звану “водичку”, цього в неї не забереш. Користі з них, правда, ніякої. Крім того, цікаво було б знати, чому такий борець за справедливість ще й досі не на “майдані”?

  3. Кремень

    Стаття брехлива на всі 100%… На цій сесії вона не голосувала за бюджет лише тому,що її сестрі,яка працює на кременецькому радіо не дали зайвих 20 тисяч… І це єдине питання,про яке вона розпиналася і кричала… А дали б,голосувала б разом з усіма..звичайне бажання наживи… За надбавки голові та заступнику згідний, але чомусь авторка не пише, що при її керівництві районною радою такі ж надбавки їй та її заступнику існували… Щоб всі розуміли, чого добивається ця писака: у ФЕДИШЕНОЇ МАНІАКАЛЬНА ЖАГА ДО ВЛАДИ, ДО ПОСАДИ… от і викручується з будь-яких сил..думає,що скориставшись політичною кризою в державі, під шумок стане головою районної ради… Кременецький народ вже давно зрозумів,хто є хто, при її попередньому “керуванні”….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.