У Теребовлі опозиція продалась владі за 1 гривню!

Поділитися

Неймовірна політично-детективна історія відбулася цими днями в Теребовлі. Як відомо, серед всіх райцентрів Тернопільщини, тут живеться чи ненайкраще місцевій владній верхівці. Якщо в інших районах високопосадовці пишуть заяви про вихід з Партії Регіонів, зрікаються посад, то в Теребовлі навіть  опозиціонери на сесії місцевої райради  захищають намісника Януковича. У це важко повірити, але голова райради – бютівець Василь Попко та заступниця голови райради свободівка  Тетяна Заноз ніби сплять у часи Майдану. Коли ж скликалася остання сесія -4 лютого – розглядали лише бюджетні питання. Коли ж помічник-консультант народного депутата Михайла Апостола Ярослав Давибіда запропонував хоча би включити в порядок денний питання про  недовіру голові райдержадміністрації Степану Бігуляку, то керівник райради почав запевняти, що це питання треба розглянути на наступній сесії. Мовляв, не готове. Нібито депутати хочуть набрати дві третіх голосів аби президент 100% звільнив голову райдержадміністрації.

Проте, наступного дня у Теребовлі відбулися дуже дивні політичні події у партії Батьківщина. Там терміново провели засідання бюро. На цю нараду приїхав особисто заступник голови партії Теодозій Кухарський, який є правою рукою Василя Деревляного і його помічником-консультантом. Вів бюро той же голова райради, бютівець Василь Попко, який має хороші стосунки з тим же головою обласної організації “Батьківщини”  Деревляним. Запросили на засідання й помічника нардепа Апостола Ярослава Давибіду. Почали чоловіку докоряти, що  зачитана пропозиція від нардепа Апостола про недовіру наміснику Януковича була поспішна. А ось гуманітарна допомога, яка роздається ним під патронатом нардепа Михайла Апостола має також поширюватись під брендом “Батьківщини”. Словом, балакали-балакали і вліпили догану за те, що партієць прочитав звернення до депутатів від Апостола. Пересічним краянам давно відомо, що між Апостолом і Деревляним  пробігла “чорна кішка”. Але які на це причини – невідомо.

Найцікавіше у цій детективно-політичній історії з’ясувалося сьогодні ввечері. Виявилось, що опозиційні депутати Теребовлянської райради від “Свободи” і “Батьківщини”  під час останнього сесійного засідання замість висловити недовіру Бігуляку, передали в оренду приміщення ради Теребовлянській райдержадміністрації аж за одну гривню! І це в час, коли в Україні Майдани і органи місцевого самоврядування створюють виконкоми, виселяють з приміщень рад обласні і районні адміністрації.

Ми не беремося судити в даній ситуації. Проте, висновки очевидні щодо дій команди Василя Деревляного у Теребовлі.

У час, коли гинуть люди на Майдані, зникають у столиці теребовлянці і їх активним пошуком займається саме Михайло Апостол, гнобити його помічника за актуальне звернення, вибачте шановні читачі “ПРО ВСЕ”, виглядає якось по дурному.

Ймовірно, Майдан у цьому княжому місті винесе таке гниле опозиційне керівництво райради разом чиновниками райдержадміністрації…

У Теребовлі опозиція і влада одне й теж?!

Світлана Федишена: “Фракція розпущена, але суть не змінилася!”

0

Тернопільський нардеп зацікавився як можна в Україні заробити мільярди