111

Неймовірна політично-детективна історія відбулася цими днями в Теребовлі. Як відомо, серед всіх райцентрів Тернопільщини, тут живеться чи ненайкраще місцевій владній верхівці. Якщо в інших районах високопосадовці пишуть заяви про вихід з Партії Регіонів, зрікаються посад, то в Теребовлі навіть  опозиціонери на сесії місцевої райради  захищають намісника Януковича. У це важко повірити, але голова райради – бютівець Василь Попко та заступниця голови райради свободівка  Тетяна Заноз ніби сплять у часи Майдану. Коли ж скликалася остання сесія -4 лютого – розглядали лише бюджетні питання. Коли ж помічник-консультант народного депутата Михайла Апостола Ярослав Давибіда запропонував хоча би включити в порядок денний питання про  недовіру голові райдержадміністрації Степану Бігуляку, то керівник райради почав запевняти, що це питання треба розглянути на наступній сесії. Мовляв, не готове. Нібито депутати хочуть набрати дві третіх голосів аби президент 100% звільнив голову райдержадміністрації.

Проте, наступного дня у Теребовлі відбулися дуже дивні політичні події у партії Батьківщина. Там терміново провели засідання бюро. На цю нараду приїхав особисто заступник голови партії Теодозій Кухарський, який є правою рукою Василя Деревляного і його помічником-консультантом. Вів бюро той же голова райради, бютівець Василь Попко, який має хороші стосунки з тим же головою обласної організації “Батьківщини”  Деревляним. Запросили на засідання й помічника нардепа Апостола Ярослава Давибіду. Почали чоловіку докоряти, що  зачитана пропозиція від нардепа Апостола про недовіру наміснику Януковича була поспішна. А ось гуманітарна допомога, яка роздається ним під патронатом нардепа Михайла Апостола має також поширюватись під брендом “Батьківщини”. Словом, балакали-балакали і вліпили догану за те, що партієць прочитав звернення до депутатів від Апостола. Пересічним краянам давно відомо, що між Апостолом і Деревляним  пробігла “чорна кішка”. Але які на це причини – невідомо.

Найцікавіше у цій детективно-політичній історії з’ясувалося сьогодні ввечері. Виявилось, що опозиційні депутати Теребовлянської райради від “Свободи” і “Батьківщини”  під час останнього сесійного засідання замість висловити недовіру Бігуляку, передали в оренду приміщення ради Теребовлянській райдержадміністрації аж за одну гривню! І це в час, коли в Україні Майдани і органи місцевого самоврядування створюють виконкоми, виселяють з приміщень рад обласні і районні адміністрації.

Ми не беремося судити в даній ситуації. Проте, висновки очевидні щодо дій команди Василя Деревляного у Теребовлі.

У час, коли гинуть люди на Майдані, зникають у столиці теребовлянці і їх активним пошуком займається саме Михайло Апостол, гнобити його помічника за актуальне звернення, вибачте шановні читачі “ПРО ВСЕ”, виглядає якось по дурному.

Ймовірно, Майдан у цьому княжому місті винесе таке гниле опозиційне керівництво райради разом чиновниками райдержадміністрації…

У Теребовлі опозиція і влада одне й теж?!

10 comments

 1. Ігор Кривецький

  Гнати тре тих двох Васильків

 2. Петро

  Я в шоці. Спочатку не вірив, що таке робиться у нас в Теребовлі. Прочитав вчора вночі – до третьої заснути не міг. Тепер чекаю на віче. Хочу прийти і подивитися на тих наших брехунів з райради. Це така ганьба! Невже вони не розуміють?

 3. Чиновник

  Я ще думав писати заяву. Мав такі патріотичні настрої. Добре, що теща стримала. А тепер подивився, яке болото і мразь серед опозиції в Теребовлі, тепер дізнався, яке підкеровує ними з Тернополя. Не дивуюся, що в столиці такі гандони на сцені стоять… Шкода країни і людей…

 4. Вчитель

  У нас сьогодні вся гімназія гуде. Це ж таке свинство… які можуть бути оправдання?

 5. Степан Дмитрович

  Ще такого ніколи не було! Щоб Теребовля так просралася з патріотами. Нині купую яйця і йду на Майдан. Їздив до Києва, возмущався на Яценюка, Кличка і тТгнибока, але ті хоч явно не здавали людей, слухали, коли їх Майдан критикував. Червоніли, сопіли, але слухали. Бо Майдану треба служити, а не жирувати! То хіба ми не знайдемо управи на теребовлянських лайдаків!

 6. Іван

  ДНЯМИ ПОПКОВУ ДОЧКУ ПРИЗНАЧЕНО ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА ОДНОГО З УПРАВЛІНЬ РАЙДЕРЖАДІНІСТРАЦІЇ

 7. Володимир

  Пане Апостол, приїжайте на день з Києва, робіть Віче, нехай зроблять звіт куди пішли людські гроші і разом викинемо з кабінетів усю цю падаль. А може завезимо весь цей непотріб і хлам в мішках на Майдан на барикади. Слава Україні!

 8. Випадковий читач!

  Христос Народився! ЛЮДИ ДОБРІ! Чи ви вже зовсім з глузду з”їхали….чи ще щось залишилося здорового? .Ви як та баба на базарі…..йой -щось горить десь , може ,а може і не горить , але вже всі щасливі від того, що поговорили і ,Слава Богу, що не в мене…..не моє горить….Чому слухи всіх вас мають доводити до безсоння , до головної болі, до неврозу….і таке інше….. Ви ж всі хочете примирення між сходом і заходом,хочете жити в нероздільній Україні, говорити однією мовою та мати одні цінності- а попри все знищуєте самі себе….Я звертаюся до всіх дописувачів- що ви можете побачити, якщо ви сліпі, що ви можете почути- якщо ви глухі…..Поз”їдайте там себе ,в націоналістичному Теребовлянському районі, і тоді ТІТУШКИ ,ВІКТОР фед……та інша зараза ,не будуть мати роботи.ВИ САМІ ЗА НИХ ВСЕ ЗРОБИТЕ!!!!! А це посилання щодо договору оренди- це повна дурня.РАЙОННА РАДА ,хоче вона того чи ні, зобовязана заключати договора оренди з бюджетними установами за 1 грн..ЯКЩО ГЛУХІ_ ТО ПОЧУЙТЕ- ЗАКОН ТАК КАЖЕ…тоді за вашою логікою треба позабирати школи, сільські клуби, лікарні, Фапи амбулаторії-бо це все комунальне майно також віддано безкоштовно районними радами в користування або за 1 гривню…директори шкіл, зав. клубами,головні доктори- всі вони члени партії Ре……давайте позабираємо….тоді всім стане легше-..Все супер….того і чекали…..є підстава нашими руками розпускати такі районні ради….Слухайте, не запускайте вірусу знищення поміж собою.Не глодайте кісточок- в нас набагато серйозніша загроза….до Києва всі, а не язики чесати під горнятко кави….

 9. Andriy

  Соромно. В той час, коли люди стоять під кулями на барикадах, коли банда судить і ґвалтує українців, Попко відпочиває в Буковелі, катається на лижах з головою ПР на Теребовлянщині С. Бігуляком. Він плював з висока на нас. Головне вирішити свої особисті питання.

 10. Тернополянини

  Чогось не хочеться вірити, що всі опозиційні депутати постійно будуть піддаватися на маніпуляції В.Попка і Деревляного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.