111

Прокуратура відреагувала на факт самовільного зайняття землі та незаконного будівництва

Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері розпочала кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки на території залізничної станції та незаконного будівництва на ній господарських споруд.

Прокурорською перевіркою з’ясовано, що один з жителів Лановецького району за відсутності дозвільних документів звів дві господарські споруди та самовільно зайняв землю на території залізничної станції «Ланівці» відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень», площею близько 50 квадратних метрів для складування будівельних матеріалів.

Відомості щодо вказаного кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці).

Під час досудового розслідування кримінального провадження буде надана правова оцінка бездіяльності адміністрації відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» за невжиття заходів щодо звільнення самовільно зайнятих земель транспорту та припинення незаконного будівництва.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.