У Теребовлі опозиція і влада одне й теж?!

Поділитися

Сьогодні у Теребовлі відбулася сесія районної ради. Розглядали бюджетні питання. Голови Теребовлянської районної державної адміністрації Степана Бігуляка не було. Як сказав один з місцевих депутатів, його вже більше року ніхто не бачить. Востаннє пан Степан дав про себе чути в обласній газеті “Свобода” ще в грудні місяці минулого року. Ну не хоче чоловік до людей виходити – його право, хоч воно показує не кращу сторону керівника району. Проте, дивує інше, що вже третій місяць триває Майдан в Україні, а в Теребовлянській районній раді навіть не муркнуть у бік влади. Голова райради – бютівець Василь Попко та заступниця голови райради свободівка  Тетяна Заноз ніби сплять.

bigylak
БІГУЛЯК Степан

Лише сьогодні на сесії було винесено питання про проголошення недовіри керівнику Теребовлянської райдержадміністрації. І тут же резолюцію про недовіру зняли, бо нібито то не файно без Степана Бігуляка розглядати питання. На аргументи, що це рішення сесії є політичне керівництво райради не реагує. Щоб не здіймати бурю, вирішили перенести питання на наступне сесійне засідання.

Диву даєшся: чи то керівництво райради самостійно так вислужується перед владою, бо “трохи винне”, чи то команда пішла з партій не воювати. Нині вся Теребовля гуде, що керівництво райради від “Свободи” та Батьківщини зрадило Майдан.

Чи буде терпіти громада Теребовлянщини таку ситуацію?

Напівздохлий режим продовжує біснуватися

Азаров став громадянином Австрії!? Чи повторить він долю Лазаренка?