У Теребовлі опозиція і влада одне й теж?!

Сьогодні у Теребовлі відбулася сесія районної ради. Розглядали бюджетні питання. Голови Теребовлянської районної державної адміністрації Степана Бігуляка не було. Як сказав один з місцевих депутатів, його вже більше року ніхто не бачить. Востаннє пан Степан дав про себе чути в обласній газеті “Свобода” ще в грудні місяці минулого року. Ну не хоче чоловік до людей виходити – його право, хоч воно показує не кращу сторону керівника району. Проте, дивує інше, що вже третій місяць триває Майдан в Україні, а в Теребовлянській районній раді навіть не муркнуть у бік влади. Голова райради – бютівець Василь Попко та заступниця голови райради свободівка  Тетяна Заноз ніби сплять.

bigylak
БІГУЛЯК Степан

Лише сьогодні на сесії було винесено питання про проголошення недовіри керівнику Теребовлянської райдержадміністрації. І тут же резолюцію про недовіру зняли, бо нібито то не файно без Степана Бігуляка розглядати питання. На аргументи, що це рішення сесії є політичне керівництво райради не реагує. Щоб не здіймати бурю, вирішили перенести питання на наступне сесійне засідання.

Диву даєшся: чи то керівництво райради самостійно так вислужується перед владою, бо “трохи винне”, чи то команда пішла з партій не воювати. Нині вся Теребовля гуде, що керівництво райради від “Свободи” та Батьківщини зрадило Майдан.

Чи буде терпіти громада Теребовлянщини таку ситуацію?

Коментарі

Leave a Reply

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Loading…

  0

  Напівздохлий режим продовжує біснуватися

  Азаров став громадянином Австрії!? Чи повторить він долю Лазаренка?