У Тернопіль влада відправила силовиків зі Сходу, – Максим Голосний

Поділитися

Міліціонерів зі Східної України відряджають на Західну. Зокрема, сьогодні вночі Вільногірський райвідділ мали повезти на Тернопіль. Проте можливість їх добратись до Тернополя дорівнює мінімуму. В’їзд до Тернополя блокують бетонними плитами.

Також за нашою інформацію, на Дніпропетровщину, зокрема, у Дніпродзержинськ,  відправляються молоді люди для захисту мирного населення від тітушок.

Про це повідомляє єдина опозиційна газета на Дніпропетровщині Лица.

«Сьогодні вночі Вільногірський райвідділ повезуть на Тернопіль. Порядок там наводити. Це 100 %-ва інформація. З Дніпропетровщини ментів везуть на Івано- Франківщину, Тернопільщину, Львівщину – порядок там наводити. Вони, звичайно, не хочуть їхати – вони прекрасно розуміють, що з ними там буде » , – сказав джерело.

Цю інформацію підтвердив “Погляду” і Максим Голосний.

– Я раджу блокувати їх на межі в’їзду в область. До завтрішнього обіду мають бути у вас. Краще їх у місто не пускати і навіть у область. Це моя особиста думка, – наголошує Максим.

Тернополяни можуть спати спокійно – місто патрулюють дружинники, заявляють у штабі національного спротиву, а усі в’їзди до міста заблоковані активістами.

“В’їзд до Тернополя з боку Хмельницька блокують бетонними плитами”, – така інформація дійшла до “Погляду” увечері 19 лютого. На гарячій лінії міської ради 1580, до якої радив звертатися усім громадянам міський голова, повідомили, що їм відомо про блокування дороги, але не блоками, а автомобільними шинами.

Тернопільські журналісти, які цього вечора влаштували своєрідне патрулювання міста, перевірили цю інформацію особисто, побувавши на Збаразькому КПП. Результатом залишилися приємно вражені. Кажуть, що там чергують чоловіки, віком 30-40 років, нема “шальоних підлітків”, люди свідомі, тому все дуже спокійно та затишно. А ще дівчата-журналістки розповідали, що там на блокпості дуже красиві хлопці. Жартували, що аж їхати не хотілося звідти.

– Хлопці стоять, шини горять. Якшо їде бус, або автобус, то зупиняють і вічливо розмовляють. Кажуть, що водії не обурюються, а підтримують сигналять і дякують за їх роботу. Дівчата приносять гарячий чай і їжу. Люди приїздять і змінюють один одного, повідомляє Погляд

0

Фоторепортаж з Майдану: жахіття сьогоднішнього дня

Звернення нардепа Івана Стойка до армії