У тернопільській “Батьківщині” – катастрофа!

Поділитися

Сьогодні на сайті тернопільської обласної організації “Батьківщина” повідомили, що відбулася зміна керівництва. Замість нардепа Василя Деревляного партію очолив Андрій Артимович (на фото). Коли відбулася партійна конференція – не повідомляють. Проте, партійці в шоці переповідають, що новий керівник партії такого “нагородив” в повідомленні, що навіть “переплюнув” Василя Деревляного, коли той інколи не готувався до спілкування з пресою. Чи буде Василь Деревляний просто нардепом, чи зроблять його заступником Артимовича – невідомо.

Пропонуємо ознайомитись з офіційним повідомленням.

bytШкодити автомобілі опозиціонерів почали і в Тернополі

11 лютого невідомі ножем пробили колесо в автомобілі голови Тернопільська обласної організації ВО “Батьківщина” Андрія Артимовича.  За словами політика, його автомобіль пошкодили не випадок, повідомляє сайт Тернопільської “Батьківщини”

“Я зараз не часто залишаю своє авто в дворі будинку, але саме того вечора залишив. Загалом в дворі автомобілі залишать багато моїх сусідів, я й сам колись часто там паркувався, але такий випадок трапився  вперше в  нашому  дворі. Коли вчора зранку я побачив, що колесо спущене, спершу подумав, що пробив минулого дня. Але вже на шиномонтажі, фахівці оглянули і показали мені три чіткі порізи ножем. Згодом виявилося, що в одного з моїх сусідів, в якого авто тієї ж марки (тільки інша модель), з тим же номерних знаком ідентичні три ножові порізати того ж таки правого заднього колеса. І пошкодили його авто того ж таки вечора, що й моє. В такі співпадіння я не вірю, а оскільки ворогів не маю, можу пов’язувати це лише з політичною діяльністю.  На жаль, через схожість машин, адже колір та модель важко розрізнити вночі, мій сусід став випадковою жертвою”, – розповів Андрій Іванович.

Нинішню Тернопільську облраду хочуть “розігнати”

0

Стойко в Римі просить Росію втрутитись в Україну!