111
 • Стойко в Римі просить Росію втрутитись в Україну!
 • Стойко в Римі просить Росію втрутитись в Україну!

Колишній тернополянин Олесь Городецький описав у Фейсбуці, що в Римі діє Антимайдан. Так-так, і керує ним однофамілець нашого нардепа. Детальніше – читайте повідомлення п. Олеся.

УВАГА! АНТИМАЙДАН В РИМІ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ!
В ЧЕТВЕР ВОНИ ВИМАГАТИМУТЬ РОСІЙСЬКОГО ВТРУЧАННЯ В УКРАЇНУ!

Практично від початку протестів в Римі здійснює свою діяльність така собі Надя Стойко. Виступаючи ніби проти “банди януковича” своїми “палкими промовами” вона дискредитує протетсний рух Євромайдану та людей, які конкретними діями допомагають протестувальникам. Так, починаючи з першого мітингу, ця особа повторювала тезу януковича “Європа дай 20 млд, тоді підпишемо угоду з ЄС”, вчила, як треба боротися, депутата свободівця Ігора Мірошніченка та грубо перебивала депутата італійського парламенту Чаукі, який прийшов висловити солідарність українському народу.
Протягом останнього часу, вона протидіяла збору економічної та іншої допомоги для Майдану, організованого активістами. В місцях перебування українців, в той час, коли я був на Майдані в Києві вона розповідала “що Городецький збирає кошти для януковича”, “Городецький заарештований італійською поліцією” та іншу маячню. На жаль, пані Сороневич, з невідомих мотивів надавала їй інформаційну підтримку дозволяючи публікувати цю дурню на підконтрольних їй форумах в інтернеті та активно підтримувала цю дискусію.
Беручи дозволи на маніфестації від імені української громади, Стойко баламутила людей, сіючи роздори в громаді Риму, нападаючи також на УГКЦ в Італії.
Але все таємне стає явним. Вчора, коли активісти Майдану хотіли взяти дозвіл на протест під російським посольством, Стойко взяла дозвіл на маніфестацію в тому ж місці з наступною мотивацією: ПРОСИТИ РОСІЙСЬКУ ВЛАДУ ВТРУТИТИСЯ ВПЛИНУВШИ НА УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД, ЩОБ ЗУПИНИТИ НАСИЛЬСТВО. (оригінал дозволу публікую нижче)
Дорогі українці Риму! Будьте пильні і не піддавайтеся на провокації! Вовки в овечій шкурі намагаються дискредитувати Майдан!!! Не дозволимо цього!!!!

7 comments

 1. nada tv

  ГОРОДЕЦЬКИЙ,ЯКИЙ ПОДАВ ЦЕЙ МАТЕРІАЛ ,НАПИСАВ ТАКОЖ ПО ВСЬОМУ СВІТІ,ЩО Я ОРГАНІЗОВУВАЛА АНТИМАЙДАНИ….ЦЯ ЛЮДИНА ЗА РУБЕЛЬ ПОЖЕНЕ КОЗУ ДО ПАЦИКОВА….Я .НАВІТЬ.ВІДКРИЛА НА НЬОГО СПРАВУ У ІТАЛІЙСЬКІЙ ПОЛІЦІЇ ЗА НАКЛЕП ….АЛЕ НЕ ХОЧУ ДОВОДИТИ ДО СУДА.БО У НЬОГО Є ДІТИ….І НЕ ХОЧУ АБИ ВОНИ ЧЕРВОНІЛИ ЗА ГРІХИ БАТЬКІВ

 2. nada tv

  І ВОНО НЕ СКАЖЕ .ЩО САМЕ Я ВЗЯЛА ДОЗВІЛ НА МАНІФЕСТАЦІЮ У 2014 КОЛИ ЗАЧИНАВСЯ МАЙДАН У КИЄВІ…ЩО Я ЗАПЛАТИЛА СВОЇ ВЛАСНІ 911 ЄВРО ЗА ТЕХОСНАЩЕННЯ І МІЙ СИН ФАКТИЧНО СТВОРИВ ТЕЛЕВІЗІЙНУ СТУДІЮ НА РИМСЬКОМУ МАЙДАНІ…ПРАЦЮЮЧИ ПІДПІЛЬНО Я ЩЕ В 2012…І 2013 ЗМОГЛА НАЛАГОДИТИ СТОСУНКИ ЗІ “СВОБОДОЮ” ТА “БАТЬКІВЩИНОЮ”…І САМЕ ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ УКРАЇНЦІ У РИМІ ЗМОГЛИ ГОВОРИТИ З РЕВОЛЮЦІЙНИМ КИЄВОМ….І ВОНО НЕ СКАЖЕ .ЩО ВИРВАЛОСЯ НА СЦЕНУ БЕЗ МОГО ДОЗВОЛУ І ВИРВАЛО З МОЇХ РУК МІКРОФОНА….І ВОНО НЕ СКАЖЕ .ЩО САМО БЕЗ МОГО ДОЗВОЛУ І БЕЗ МОГО ВІДОМА ЗАЧАВ ЗБИРАТИ ГРОШІ В ЛЮДЕЙ БУЦІМ НА МАЙДАН…
  …ПО ЗАКІНЧЕННІ МАНІФЕСТАЦІЇ Я ПОЇХАЛА З ВЛАСНИКАМИ ТЕХНІЧНОЇ АПАРАТУРИ НА ПОЧТУ І ЗНЯЛА ГРОШІ ЗІ СВОГО ВЛАСНОГО РАХУНКУ І ЗАПЛАТИЛА 911 ЄВРО….І ЛИШЕ ПОТІМ ДІЗНАЛАСЯ,ЩО ОТО ЗІБРАЛО 5 ТИСЯЧ ЄВРО НА МАНІФЕСТАЦІЇ ЗАМОВЛЕНОЮ МНОЮ. І ТІЛЬКИ ЗА ЦЕ ГОРОДЕЦЬКИЙ МАВ БУТИ СУДЖЕНИЙ…АЛЕ Я ПРОСТИЛА….І РЕДАКТОР УКРАЇНСЬКОЇ ГАЗЕТИ М.СОРОНЕВИЧ ДО МЕНЕ ПІДІЙШЛА НА СЛІДУЮЧІЙ МАНІФЕСТАЦІЇ І ЗАПИТАЛА:”ПАНІ НАДІЄ.А ВИ ЗНАЄТЕ ДЕ ГОРОДЕЦЬКИЙ ДІВ 5 ТИСЯЧ ?”…І Я ЛИШ ГОЛОВОЮ ПОХИТАЛА….

 3. nada tv

  І ВОНО НЕ ЗНАЄ,ЩО КОЛО НАС СТОЯЛИ АВТОБУСИ З ОЗБРОЄНИМИ ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ КОЛИ Я БРАЛА ДОЗВІЛ…І ВОНО НЕ ЗНАЄ .ЩО КВЕСТУРА ЧЕРЕЗ ПОЛІТИКІВ ВИРІШУВАЛА .ЩО МАЛА ПИИСАТИ У ДОЗВОЛІ….БО ІТАЛІЙСЬКИЙ УРЯД У ТОЙ ЧАС НЕ ХОТІВ МАТИ ЧЕРЕЗ НАС ПРОБЛЕМИ З УРЯДАМИ ІНШИХ КРАЇН…І ОТО ЧУДО ГОРОДЕЦЬКЕ НЕ ЗНАЄ.ЩО У 2012 2013 2014 КОЛИ БРАЛА ДОЗВІЛ ЧАСТО КОЛО НАС СІДАВ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ І СТАВИВ ПІСТОЛЯ НА СТІЛ…ВОНО НЕ ЗНАЄ БО НА СВОЇХ МАНІФЕСТАЦІЯХ ГОВОРИЛИ МАЛО…МЕНІ МІКРОФОНА НЕ ДАВАЛИ… ЛИШ СПІВАЛИ І КРИЧАЛИ ЛИШ ОДНО “ПУТІН.ХУЙЛО “

 4. nada tv

  і ото чудо городецьке вибивало з моїх рук телефон …..і замовляло через своїх маніфестації на той час.коли я замовляла….а потім у церкві оголошували лиш за його маніфестації….і це було його найвище блюзнірство-використовувати святу церкву для придушення духу волелюбного народу…не кажучи вже про те ,що воно рвалося у Верховну Раду до корита….але не пропустили бо знали.що я через п.Цибулько помічника Гриценко ПОДАЛА ПРОТЕСТ У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ ПРОТИ ВІДСУТНОСТІ НЕОБХІДНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГІВ І ДІЛЬНИЦЬ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕМОКРАТИЧНИХ ВИБОРІВ…фактично 7 мільйонів українців,що живуть і працюють за кордоном позбавлені реальних виборчих прав…..

 5. nada tv

  Я ЗАВДЯЧУЮ ДОЛІ,ЩО ЗВЕЛА МЕНЕ З МУЖНІМИ І МУДРИМИ ЛЮДЬМИ В ІТАЛІЇ….ЗАВДЯКИ ЇМ ПРО “НЕПОКІРНИХ УКРАЇНЦІВ ” З ІТАЛІЇ ПОЧУЛИ УКРАЇНЦІ ПО ВСЬОМУ СВІТІ….МЕНЕ ЗАПРОШУВАЛИ У ГРУПИ УКРАЇНЦІВ ПО ВСЬОМУ СВІТІ…І КОЛИ Я МАЛА КИДАТИ ІНФОРМАЦІЮ-МЕНІ БРАКУВАЛО НОЧІ АБИ ОБІЙТИ СОТНІ ГРУП….ТОМУ-ТО І ЗАБЛОКУВАЛИ МОЇ СТОРІНКИ В ІНТЕРНЕТІ І ПОСИЛАЛИ ЗА МНОЮ ВСЛІД ТАКИХ ЯК ГОРОДЕЦЬКИЙ-БО Я – ПРЕЗИДЕНТ ПОЛІТИЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ “НЕПОКІРНІ УКРА\НЦІ”….ЩО ЗА КОРДОНОМ Є БАЗОЮ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ

 6. nada tv

  Шановне панство,вас вітає непокірна українка !
  Мене звати Надія і означає це слово надія.
  А ще доведу до вашого відома,що у нас широковживані жіночі імена Віра,Надія.Любов і означають ці слова віра,надія.любов.
  Столиця України-Київ .Як заглянути у давнину,то можемо побачити це прекрасне древнє місто на берегах Дніпра,що було столицею Київської Русі.
  Москва була заснована значно пізніше як і російська держава ,але це не зашкодило росіяням вкрасти у нас Шапку Мономаха та інші історичні цінності аби переписати історію на свій шквалт. злодіїв-узурпаторів.
  РОСІЙСЬКА МОВА ТАКОЖ БУЛА СТВОРЕНА ЗНАЧНО ПІЗНІШЕ ЗА УКРАЇНСЬКУ.АЛЕ ЦЕ НЕ ЗАВАДИЛО РОСІЯНАМ ЗАПУСТИТИ В ІНТЕРНЕТ БРЕХНЮ,ЩО СЛОВО НАДА ПОХОДИТЬ ВІД РОСІЙСЬКОГО ЖІНОЧОГО ІМЕНІ НАДЕЖДА
  …насправді ж колись давно в інтернеті я писала
  “Я.ніхто…Я-маленька частинка Всесвіту,але дуже люблю нашу Земдю і людей…”
  А потім мені прийшло на думку,що слово ніхто іспанською звучить дуже гарно.-НАДА….
  Ось так народилася нада в інтернеті….

 7. nada tv

  МЕНІ ЗАБЛОКУВАЛИ КІЛЬКА РОКІВ НАЗАД 4 СТОРІНКИ,БО ГОВОРИЛА ПРАВДУ…
  КІЛЬКА МІСЯЦІВ НАЗАД МЕНІ ЗНОВУ ЗАБЛОКУВАЛИ 2 НОВИХ СТОРІНКИ У ФЕЙСБУКУ,БО ЙШЛА НАПРОЛОМ ПРОТИ РОТШІЛЬДІВ ,ЩО ШТАМПУЮТЬ ТОНАМИ КОЛЬОРОВІ ПАПІРЦІ З ЗОБРАЖЕННЯМ ЄВРО І ДОЛАРІВ І ЩЕ МАЮТЬ НАГЛІСТЬ НАЗИВАТИ ЇХ ГРІШМИ ХОЧА НЕ ІСНУЄ ФІЗИЧНО НЕ ТО ЩО НА ЗЕМЛІ-НЕ ІСНУЄ НАВІТЬ В НАШІЙ ГАЛАССІЇ ЦЯ АСТРОНОМІЧНА КІЛЬКСТЬ ЗОЛОТА.ЩОБИ ЗМОГЛА БИ ПІДТВЕРДИТИ ВАРТІСТЬ “ВАЛЮТИ” .ЯКУ НАВІШАЛИ ВСІМ НАРОДАМ ЦІ МІЖНАРОДНІ ЛИХВАРІ. У ВИГЛЯДІ ФІКТИВНИХ БОРГІВ…А КОЛИ ЩЕ ПОМНОЖИТИ ВАГУ ЗОЛОТА,ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ГРОШОВУ ВАРТІСТЬ ОДИНИЦІ ТАК ЗВАНОЇ “ВАЛЮТИ” ЯК ГРОШОВИЙ ЕКВІВАЛЕТ НА КІЛЬКІСТЬ ЦІЄЇ ” ВАЛЮТИ “,ЩО Є НА ДЕПОЗИТАХ В УСЬОМУ СВІТІ І ВСЯ “ВАЛЮТА “.ЩО НАХОДИТЬСЯ В ОБІГУ—-ТО ОДЕРЖИМО АБСОЛЮТНИЙ ПШИК НА МІСЦІ ТИСЯЧ ТОНН НАДРУКОВАНИХ ФІКТИВНИХ ГРОШЕЙ !!!!
  ВИХОДЯЧИ З ВИЩЕСКАЗАНОГО СЛОНУ ЯСНО
  1 ,ЩО ВСІ БОРГИ УСІХ НАРОДІВ МАЮТЬ БУТИ НЕГАЙНО АНУЛЬВАНІ
  2 БАНДА КЛАНУ РОТШІЛЬДІВ МАЄ БУТИ ЗАСУДЖЕНА НА ПОВІЧНЕ ЗА КРИМІНАЛЬНІ ДІЇ ПРОТИ ЛЮДСТВА
  3,ООН ПОВИННА ЗАХИЩАТИ ІНТЕРЕСИ 7 МІЛЯРДІВ ЛЮДЕЙ .А НЕ ІНТЕРЕСИ 300 СІМЕЙ СВТОВИХ ШАХРАЇВ-УЗУРПАТОРІВ
  …дорогі друзі,за цю святу правду мені блкоують сторінки,бо бояться .що посіяна правда підніме з колін пригноблені народи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.