Як прокурори забрали землю у фермера з Підгаєцького району

Поділитися

Органи прокуратури області приділяють особливу увагу питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо ефективного використання орендарями земельних ділянок, наданих їм у користування органами виконавчої влади.

Прокурорською перевіркою встановлено, що між Підгаєцькою райдержадміністрацією та фермерським господарством укладено договір оренди землі загальною площею майже 25 га для ведення сільськогосподарського виробництва.

Проте, посадові особи господарства, не виконуючи умов зазначеного договору, безоплатно використовували землю, внаслідок чого виникла заборгованість за її користування.

З врахуванням наведеного, прокурор Підгаєцького району до суду пред’явив позов в інтересах держави щодо стягнення заборгованих коштів та вимогою щодо розірвання договору оренди із суб’єктом господарювання.

Суд задоволив позов прокурора. Земельну ділянку вартістю майже 500 тисяч гривень повернуто у власність держави, повідомила прес-служба прокуратури Тернопільської області

Україна продовжує підготовку до проведення в 2015 році Чемпіонату Європи з баскетболу

Кроляча революція