111

Як вже повідомляла тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ”, у ході ІІІ пленарного засідання 48 сесії Тернопільської облради депутатським корпусом було визнано Народну Раду України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, повноваження на створення якого надані рішенням Всенародних зборів громадян, які відбулися 19 січня 2014 року на Майдані Незалежності у місті Києві. Тоді ж, 25 січня, у ході пленарного засідання, депутати проголосували за утворення  виконкому Тернопільської обласної ради. А далі найцікавіше: до складу виконкому Тернопільської обласної ради  увійшли настільки скомпрометовані особи, що диву даєшся- за що ж стояли люди на Майдані? Щоб запроданці, які на останніх виборах працювали проти опозиції, працювали у виконкомі, щоб представляли Майдан? Чи можуть люди, які скандально відомі в області, помічені і в земельних оборудках,  співпраці з владою та інших “гріхах” – творили нову демократичну владу?! Редакція тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” вирішила провести опитування, щоб визначити рівень довіри і не довіри до членів виконкому. Просимо усіх визначитись, проголосувати і написати коментар. Велике прохання, підписуйтесь реальними іменами-прізвищами, щоб громадськість могла реально оцінити критику, пропозиції, роздуми.

Яка особа, на Вашу думку, найбільше ганьбить виконком Тернопільської облради?

View Results

Loading ... Loading ...

Хто для Вас є найавторитетнішою особистістю, яка посилить роботу виконкому Тернопільської облради?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 

4 comments

 1. Віталій

  Гарна стаття. Доволі влучна тема, і актуальне опитування. Якщо дивитися правді в очі, то ЄВРОМАЙДАН почали прості люди, люди які замучились ТАК жити! Хоча при цьому в НАРОДУ були свої обранці, які мали б відстоювати їхні інтереси. Коли ситуація вийшла з під контролю, і НАРОД сказав – ДОСТАТНЬО !!! Наші політики тут як тут, вже лозунги, трибуни, обіцянки. А де ви були раніше !? Невже так все було добре, невже жодних порушень зі сторони влади!?
  ВСЕ……Прошу вибачення, не туди “несе”.
  Щодо ситуації на Тернопіллі, то скажу що нового, і іншого нічого немає. Створення Народної Ради здійснено тими ж холуями, які міняють шапки аби бути при “кориті”. Впродовж 10 РОКІВ !!! Дані ГОРЕ керманичі при владі,обіймають посади, працюють на держслужбі, і нічого, НІЧОГО ДОБРОГО не роблять громаді. Яка свято вірить що от-от, настане той час коли і над ними засяє сонце. Доки та нечисть буде мучити наш УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!? Щодо кандидатів, то там немає місця де печатку ставити, всі як на підбір…ОГИДНО…
  Більш за все ганьбить – Володимир Болєщук
  Надіюся на – Віктора Мартинюка , та Наталію Михно.
  P.S.зробіть СПРАВЖНІ громадські слухання. Там народ і вибере Народну Раду. Думаю що даним кандидатам буде лячно зустрітися з громадою.

 2. МАЙДАН

  Не можу сказати, що цей виконком сильний. Та й не може він бути сильним, оскільки створений нашвидкоруч. Це технічний тимчасовий виконком. Навчальний. Але навіть в такому виконкомі не повинно бути ганебних осіб. Перш за все – це БОЛЕЩУК і ТАРАШЕВСЬКИЙ. Перевертні, вискочки, кар’єристи, не люблять і не поважають людей. Подіюні один на одного, як “близницы-братья”. Гнати в шию з полІтики І не ганьбити ними жодну демократичну структуру.

 3. мыкола

  і “великий політик” Наталка Михно вже тут як тут. Напевне, гроші тут можна заробити. Бо ця відчайдуха вже енну партію поміняла……..начебто “щира українка”, котра безкорисливо будує свою державу. Сміхота!!! Роззуйте очі!!

 4. марія

  Боже охорони нас від цих виконкомістів, як не брехун, аферист то злодій , ми вже це проходили у 2004 році , і у це вірили. Ганьба їм., а Україні навіки слава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.