Засідання виконкому Тернопільської народної ради: Боже, вбережи нас від такої влади

Поділитися

Вчора відбулося четверте засідання  виконкому Тернопільської народної ради. Вперше туди запросили журналістів. Скажемо відверто: за  підсумками його роботи хотілося просто плакати. Або надавати шпіцаків і повиганяти із зали вічно чухаючих, балакаючих по телефону “патрійотів”. Окремі “діячі”  так і зробили, “відмітившись у відомості про присутність (із 25 “розписалось” 16). Засідання розпочалось на 20 хвилин пізніше від запланованого часу.

Звісно,  керівника виконкому Володимира Стаюру можна розкритикувати, не залишити каменя на камені від постановки питань “для годиться” членами виконкому. Проте, просто боляче, що так у Тернополі ідею Майдану скапарали і довели до маразму.ТРОЄ ДОПОВІДАЧІВ – бютівець Віктор Мартинюк та уенпісти Володимир Болєщук і Тарас Пастух просто не прийшли на засідання з розгляду бюджетного питання. Для чого їх тоді включали у виконком? Для галочки? Для годиться?!

Хочеться просто сказати, ХЛОПЦІ-ПОЛІТИКИ, та якщо ВИ назвали себе лідерами, ввійшли у виконком, проголосили правильні гасла – то виконуйте їх! Ну не можна бути такими не фаховими, не обов’язковими і навіть елементарно непідготовленими. Якби так діяли члени ОУН, о ми б не мали сучасної незалежної України!

У ході засідання щось намагався донести до присутніх Віталій Крутиголова. Якщо питання співпраці з облавтодором і ДАЇ викликала схвальний гул, то критика органів місцевого самоврядування викликала бурхливу реакцію присутніх. Вони  ж в таких же органах місцевого самоврядування “тирять”, ой, перепрошуємо – працюють. Склалось враження, що представник громадської організації “Дорожній контроль” п. Крутиголова потрапив сюди не знаючи “хто чим дише” і авторитет Дорожнього контролю, який, на відміну від рейтингу опозиційних партій росте, буде просто використаний політиками для підняття власного рейтингу.

 

Керівник тернопільського Майдану Володимир Стаюра ходить з пістолетом

0

Керівник тернопільського Майдану Володимир Стаюра ходить з пістолетом

15 лютого відбудеться перша Народна Олімпіада Майдану