9 березня у Тернополі відбулося святкування з нагоди 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка

Поділитися

«Раз добром нагріте серце – вік не прохолоне»

Т.Г.Шевченко

 

9 березня 2014р. у м. Тернополі пластуни провели захід з нагоди 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Акцію відвідали жителі та гості «файного міста».

Розпочалось святкування з інтелектуального змагання, присвяченого Кобзареві. Участь у ньому взяли 7 пластових куренів та 2 навчальні заклади Тернополя. Переможцем стала команда I-ї гімназії ім. Івана Франка.

Опісля пластуни долучились до міжнародної акції вшанування українського генія Тараса Шевченка. Біля пам’ятника поету провели спільну молитву, після чого разом співали «Заповіт».

Не залишили без уваги і діток. Для них презентували книгу «Дитячий Кобзар» «Видавництва Старого Лева», яку вони мали змогу придбати.

На 2 поверсі Народного Дому гостей чекала виставка робіт пластового юнацтва, що включала в себе близько двадцяти малюнків. Також присутні мали змогу разом намалювати картину. До кінця дня коридор прикрашали три нові полотна.

Пісні, інсценізації, відеоматеріали про Кобзаря, хореографічні постановки – це та багато іншого підготували для гостей пластуни.

Завершилось все виставою з репертуару Тернопільського Драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка «Ну що б, здавалося, слова» за участі А. Шараскіна та О. Папуші.

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Правда про найскандальніше призначення на Тернопільщині з перших уст

Юлію Тимошенко впіймали на брехні!