111

Схоже, лідер партії “Батьківщина”  Юлія Тимошенко остаточно втратила форму і є діячем минулого, а не майбутнього України. То вона долає шлях з харківської колонії до столичного Майдану менше, ніж за годину, витягують її на сцену в інвалідному возику, але взуту у туфлі з неймовірно високими каблуками.Майданівцям тоді не сподобалась заявочка Тимошенко, що лише вона буде їхнім гарантом. Юля була в шоці, що народ віднісся до її появи байдуже.

Наступного дня леді Ю. вже бігає о четвертій ранку по Раді національної безпеки і оборони.Термінової операції в Німеччині вже нібито не потрібно було робити (((

А днями її прес-служба “прокололась”, як і патріарха Московського  Кіріла. Головному духовному КГБісту колись затерли у фотошопі дорогий годинник на руці, але забули  витерти його відображення на лакованому столі. У Юлії Тимошенко “витерли” Віталія Кличка із зустрічі з канцлером Німеччина Ангелою Меркель. Залишили лише Тимошенко. Проте, прес-служба партії УДАР і , щонайголовніше, прес-служба канцлера Німеччини, поширили фото із цієї розмови також…

Не здивуємось, якщо до “кримської кампанії” Путіна має стосунок Тимошенко… Відомо, що коли Росія напала на Грузію, Юлія Тимошенко не зробила жодної заяви…

7 comments

 1. будь-хто

  Юля-це наше минуле. А потрібно йти вперед.
  Відпустіть її – хай собі живе.

 2. Одессит

  Надо быть совсем слепым. либо брехливым! Это 2 совершенно разные фото: верхняя – и Меркель и Юля сняты в анфас, явно картинка для съемки, нижняя в том же месте в профиль., во время беседы1

 3. 123

  Не дай нам Боже такої напасті- брехливої артисточки- ворЮльки

 4. Татьяна

  А в ком Будь-кто, увидел будущее? Порошенко, который прихватизировал детские базы отдыха. рассорил Юща с Юлей, посадил Колесникова, что бы сорвать миллиарды с Ахметова, а посадили за это Луценко? А может Ярош. которого не воспримет ни Россия, ни Запад? Ну, есть еще Кличко , который в одном из ОПГ отвечал за сбор бобла с обменников? И надо признать, что миллионы доллоров потраченные януковичи на разные аудиты, на розыск ее денег за рубежом, и что все впустую: ни денег. ни коррупции! А вот миром признано, что единственная реформа в Украине – реформа в энергетике, едиственная приватизация прозрачная (Криворожьсталь). проведены Тимошенко!

 5. Ігор Кривецький

  Відразу видно що почалась брудна виборча кампанія. А прес-служба “багато разів в голову вдареного” боксьора не зраджує своїй манері роботи.
  Для найбільш цікавих і справедливих слід читати текст під фотографією. Його писаки боксьора забули опублікувати. Там чітко пише, що під час зустрічі до Ангели Меркель та Юлії Тимошенко приєднався лідер партії УДАР Віталій Кличко.
  Навіть з такими малявами в боксьора нема шансів на перемогу. Люди ж розумію, що голова, в яку постійно били, думати не може.

 6. ПИТ

  …. жидо – олигархи, вот ваше будущее, майданутые бандерлоги !!!!

 7. Екатерина

  Так нельзя писать, это нарушение журналистской этики. Вы не должны нам подкидывать свои выводы, а только описывать факты. Если вы пишете пропаганду, то чем вы лучше российских СМИ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.