Британці знайшли мільйонні закордонні рахунки Тимошенко

Поділитися
Найняті колишнім главою Міндоходов Олександром Клименком британські юристи виявили 278 банківських рахунків у 26 країнах, які пов’язані з Юлією Тимошенко та її близькими.Згідно з даними лондонської юридичної компанії Lawrence Graham, яка проводила розслідування, 13 з встановлених банківських рахунків Тимошенко відкриті досьогодні, пише The Independent.

Зокрема, був виявлений рахунок в лондонському банку на ім’я компанії Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ), на якому було 40 млн фунтів.

У ході розслідування проти колишнього прем’єра Павла Лазаренка, яке проводилося в США в 2004 році, американські прокурори виявили рахунки ЄЕСУ по всьому світу, зокрема в банку NatWest, зареєстрованому в London Bridge. На рахунку було 40 млн фунтів на ім’я ЄЕСУ, одержувачами коштів були вказані Лазаренко і чоловік Тимошенко Олександр, зазначається у статті.

Проте в 2004 році американський суд у справі Лазаренка відхилив усі звинувачення, що стосувалися його зв’язків з ЄЕСУ та Тимошенко, посилаючись на недостатність доказів, що могли б їх підтвердити.

У свою чергу адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко спростував інформацію про наявність закордонних рахунків екс-прем’єра.

“Це відверта брехня і неправда… У неї немає ні власності, ні рахунків в США, Великобританії або Швейцарії… Ми абсолютно чисті і відкриті для розмови з будь-яким, хто хоче розслідувати нас”, – заявив Власенко.

За його словами, розслідування Lawrence Graham було замовлено режимом Януковича для дискредитації Тимошенко.

Нагадаємо, в листопаді 2013 року стало відомо, що Міністерство доходів і зборів України найняло юридичну фірму Lawrence Graham для розслідування справи про розкрадання 200 мільйонів доларів, у привласненні яких підозрювали групу осіб, зокрема українських екс-прем’єрів Юлію Тимошенко і Павла Лазаренка.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Звернення до народного депутата Ігоря Побера

У Ростові виступав двійник Януковича!!!?