Звернення до народного депутата Ігоря Побера

Поділитися

Журналіст інтернет-газети “ПРО ВСЕ” поспілкувався 9 березня з народним депутатом від партії УДАР Ігорем Побером. Як відомо, цей політик очолює обласну організацію. Він поділився інформацією, що УДАРу перепали за квотою Теребовлянська та Заліщицька райдержадміністрації. Ця інформація викликала значний резонанс в області, адже на Майдані українці не стояли за партійні квоти і не вийшли на заклики партій, як це подає нардеп Деревляний.

З розмови можна зрозуміти, що партія Кличка має ще квоти на керівні посади в районах Тернопільщини. Проте, найбільший резонанс викликала інформація про призначення заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Ростислава Левчука, який нині очолює  відділ охорони здоров’я і медичного забезпечення Тернопільської міськради. Навіть під час представлення заступника, тернополяни обурювались.

Сьогодні під Тернопільською облдержадміністрацією відбулась акція народної Самооборони і Правого Сектору, які засудили можливе призначення Левчука заступником губернатора.

Проте, аргументи правих сил є скоріше дотичними. Натомість, читач “ПРО ВСЕ”  Leganza прокоментував по суті професійних причин чому не можна пана Левчука взагалі тримати на державній службі.

Пане Ігор Побер, Ви прекрасно знали, кого призначали на посаду “зам. по гуманітаці” по квоті. Ви 4 роки працювали з ним при Заставному в міській раді. В біографічній довідці Левчука Р. сказано, що його останнє місце роботи: ЗАТ “Трускавець – курорт” і все. А було наступне: – 2 роки працював гол. лікарем в Трускавецькій поліклініці № 2 , сприяв рейдерському захопленню поліклініки, яку згодом закрили, а 200 чоловік викинуто на вулицю. Потім працював гол. лікарем поліклініки комбайнового заводу м. Тернополя, поліклініки, яка до нього кілька років боролася за існування і за перехід у власність громади м. Тернополя. Своєю цинічністюта аморальністю, при повній підтримці з боку місцевих органів влади, знищили результати боротьби. По факту, поліклініку закрили, з понад 100 чоловік працевлаштовано лише кілька чоловік. З початку 2011 року працював на посаді начальника управління охорони здоров’я м. Тернополя. За його каденції закриті: – медичний центр в ТНЕУ; – медико – санітарна частина ВАТРА. На початку 2011 року намагався сприяти міській владі приватизувати міську лікарню № 3 під реабілітаційний центр. Недала громада масиву “Дружба” та колектив лікарні. Також намагався закрити міську поліклініку № 1. В результаті спротиву колективу закладу та мешканців “Центру”, лише переполовинив її, звільнив попередню адміністрацію, знищив відділ профоглядів. Дільниці сімейних лікарів, під виглядом реформи, віддав медичному університету. Шановні Тернополяни і пане Побер, порівняйте черги в лікарнях зараз і три роки тому назад. Згадайте, ще спроби ліквідації деяких закладів культури і освіти в місті. ….. а тепер пустіть туди Левчука Р….. і додумайте далі.

З цього коментаря випливає, що у Тернополі терміново треба люструвати й мера і його гуманітарного заступника Леоніда Бицюру, які прикривали такого “діяча”!

Як тоді Леонід Бицюра може претендувати на крісло заступника голови Тернопільської ОДА?

Ну і чимало питань до Ігоря Побера… Як він і його партійці з УДАРу могли рекомендувати таку скомпрометовану особі?!

 

Заява Самооборони Майдану Тернопільщини щодо формування нової місцевої влади

***

Як чиновник Надала боявся тернопільського Майдану (відео)

***

Націоналісти Тернополя мають намір усунути від влади одного із заступників губернатора

***

 

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0
0

З чого почав свою “відкриту та прозору” роботу новий голова Тернопільської облдержадміністрації?

Британці знайшли мільйонні закордонні рахунки Тимошенко