111

Під час вчорашньої прес-конференції міський голова Тернополя Сергій Надал розповів, що за ним слідкувало СБУ. Нібито він і його родина перебувала під зовнішнім спостереженням, прослуховувались його телефони. “Злили” інформацію меру самі правоохоронці. Чому? Надал каже, що живе давно у Тернополі. Проте, що мер “підгодовує” потрібних людей в пагонах не йшлося.

Справа в СБУ мала, за словами Надала, нібито характер “державного перевороту”. Джерела “ПРО ВСЕ” розповідають, що насправді спецслужба отримала інформацію про пряму співпрацю Надала з Партією Регіонів в особі Валентина Хоптяна і криміналітету. Саме ці справи з фактажем доставили до Тернополя від заступника начальника управління, який незаконно вивіз їх разом з пістолетами-автоматами.

Коли документація прибула до Тернополя в третій ночі, мер особисто зустрічав бус. Згодом, разом з представниками криміналітету хотів вилучити цю документацію. Проте, патріотично налаштовані тернополяни не дозволили меру забрати документацію, яка свідчить про його “темну сутність”.

Як виявили злочин заступника СБУ (аудіо)

3 comments

  1. Павло

    Надал був противником режиму, тому цілком можна повірити, що за ним слідкували. Але влада змінилася і сбушники засцяли!

  2. Міша

    І де ті документи, чого мовчать патріотино налаштовані?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.