Чому за мером Тернополя слідкувало СБУ?

http://tizermedias.com/odessa/?H6rRyf
Поділитися

Під час вчорашньої прес-конференції міський голова Тернополя Сергій Надал розповів, що за ним слідкувало СБУ. Нібито він і його родина перебувала під зовнішнім спостереженням, прослуховувались його телефони. “Злили” інформацію меру самі правоохоронці. Чому? Надал каже, що живе давно у Тернополі. Проте, що мер “підгодовує” потрібних людей в пагонах не йшлося.

Справа в СБУ мала, за словами Надала, нібито характер “державного перевороту”. Джерела “ПРО ВСЕ” розповідають, що насправді спецслужба отримала інформацію про пряму співпрацю Надала з Партією Регіонів в особі Валентина Хоптяна і криміналітету. Саме ці справи з фактажем доставили до Тернополя від заступника начальника управління, який незаконно вивіз їх разом з пістолетами-автоматами.

Коли документація прибула до Тернополя в третій ночі, мер особисто зустрічав бус. Згодом, разом з представниками криміналітету хотів вилучити цю документацію. Проте, патріотично налаштовані тернополяни не дозволили меру забрати документацію, яка свідчить про його “темну сутність”.

Як виявили злочин заступника СБУ (аудіо)

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Розпочато розслідування за фактом незаконної вирубки дерев у ландшафтному парку Тернополя

Керівник корвета “Тернопіль”: нас зрадило власне керівництво