Керівник корвета “Тернопіль”: нас зрадило власне керівництво

Командир корвета “Тернопіль” повідомив, що 23 дні бездіяння влади призвело до того, що військові більше не хочуть служити, а хочуть повернутися додому, однак залишаються окупованими. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає УНН.

“Ці повідомлення я сьогодні вночі отримав на свій телефон від командира українського корвета “Тернопіль”, захопленого росіянами”, – написав О.Ляшко.

“На жаль мені більше з цією владою немає про що. При всій любові до українського народу, який єдиний нас підтримав у скрутну годину, нас зрадило власне керівництво. І далі роблять все для цього, штовхаючи людей на самогубство. Спасибі за “підтримку”, – написав командир корвета “Тернопіль”.

Він звернув увагу на те, що в “останніх частинах і кораблях сидять люди, відважні і відчайдушні, все стоять не за Банкову і Повітрофлотській пр-т, а за свою честь і совість”.

“В останніх частинах і кораблях сидять люди, відважні і відчайдушні, все стоять не за Банкову і Повітрофлотській пр-т, а за свою честь і совість. 23 дня ніяких наказів тільки “тримайтеся”, а коли спецназ взяв корабель, ми тепер зрадники стали. Нехай так, я жодного життя не поклав! І матерям з ганьбою в очі дивитися не доведеться. А тепер мої люди хочуть додому в Україну, служити більше не хочуть, а там за Чонгаром, їх відразу приймають структурки різні, як мені людей відправити? Скільки їм тут в окупації сидіти? Пару днів? Так вже 23 дня пару днів”, – командир вже не існуючого корвета “Тернопіль”.

Нагадаємо, напередодні під час штурму українського корвету “Тернопіль” у Севастополі російськими військами, українські моряки вирішили не стріляти в росіян.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чому за мером Тернополя слідкувало СБУ?

В Японії зацвіла сакура