Чи очистяться правоохоронці Тернопільщини від гвинтиків старої системи?

Поділитися

Перше ж призначення керівника однієї з правоохоронних структур на Тернопільщині шокувало активістів Євромайдану. Виконувати обов’язки прокурора області довірили людині, яка ще донедавна стояла за оскаржуванням неугодних владі рішень Бучацької райради – прокурору Бучацького району Юрію Гулкевичу. За що боролися?

Тепер усі, затамувавши подих, очікують, хто ж очолить в області міліцію. Адже після призначення Гулкевича немає гарантії, що завтра керувати правоохоронними органами не поставлять людину з «обойми» Віктора Сака.

Сам Сак, зрозуміло, на посаді не втримається. Більше того, місцеві ЗМІ повідомляють про наміри нардепа Михайла Головка ініціювати відкриття кримінального провадження проти начальника управління МВС України у Тернопільській області, оскільки під час штурму міліції протестувальниками вночі 19 лютого він нібито давав наказ стріляти у людей, а автомат, який отримав сам Сак у чергового УМВС по теперішній час невідомо де знаходиться. Якщо дана інформація підтвердиться, мова ітиме про притягнення до кримінальної відповідальності.

А от чи торкнеться люстрація заступників Сака як і заступників, які були на посадах, коли прокуратуру очолював Геннадій Мовчан? Усе це гвинтики системи, яка так і не пролила світло на походження зброї, з якої вбили мера Феодосії – це при тому, що на папері цей обріз був утилізований міліціонерами на Тернопільщині (з підписами керівництва УМВС Сака, Гіля та Облещука). Не пролила світло на те, хто насправді сидів за кремом службового автомобіля екс-голови ОДА Валентина Хоптяна у новорічну ніч, коли було скоєне смертельне ДТП. Система, яка дає можливість керівникам різних рівнів безкарно брати хабарі, вирішувати сумнівні питання, відкриває зелено світло для шахраїв-будівельників на кшталт Щепановського.

Своє ставлення до цієї системи і до керівників, які її представляли, жителі області уже продемонстрували у лютому, вогнем випікаючи усю несправедливість зі стін правоохоронних та судових органів. Ще більш гарячі голови за бажання змінити цю систему поплатилися життям у Києві і стали героями.

І все заради чого? Щоб гвинтики з обойми скомпроментованих начальників стали начальниками самі?

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Люстрація не для всіх, або Старі методи кадрової роботи нової влади Тернопільщини

Шановні мешканці Тернопільщини!