Кандидат у начальники ДАІ Львівщини намагається підкупити

Поділитися

В понеділок 17 березня “ДК Львів” отримав інформацію про те, що основним претендентом на посаду начальника УДАІ у Львівській області став Мицак Богдан. Пізніше дана інформація підтвердилася на сайті zaxid.net.

Богдан Мицак дуже добре продумав шлях, який дасть йому змогу попасти та міцно закріпитися на посаді керівника ДАІ Львівщини.

Заручившись підтримкою деяких політичних сил та фінансовими вкладеннями – близько 500 000$, Богдан Мицак погодив питання своєї кандидатури в МВС України у Києві. Таким чином його кандидатура є вже офіційно погоджена, залишилося підписати наказ про його призначення на посаду.
Постає питання чому не підписують наказ про призначення зараз?

Усі розуміють, що на Львівщині, щоб попасти на якусь посаду без скандалів та втриматися там, потрібно пройти люстрацію та за наявності незначних проступків покаятися та пообіцяти чесно і сумлінно працювати.
Таким чином, Київ не хоче підписувати наказ про призначення до тих пір, поки Мицак публічно не продемонструє, що громадськість готова його прийняти.
Виходячи з цього, Богдан Мицак звертається за допомогою до деяких авторитетних громадських об’єднань Львова, та пропонує їм за відповідну винагороду та подальшу “співпрацю” – допомогти йому пройти люстрацію та очолити ДАІ Львівщини.
Це є декілька організацій, одною з яких був “Дорожній контроль Львів”

“Сьогодні нам Богдан Мицак обіцяє посади в ДАІ за те, щоб йому допомогли пройти люстрацію, а завтра на цих посадах нам запропонують відсоток від хабарів за те, щоб ми закрили очі на їхні побори. Це неприпустимо та нерозумно підходити до ДК Львів з такими пропозиціями. Чи вдалося йому домовитися з іншими організаціями, нам невідомо.”, розповідає Круглов Сергій – гол. редактор ДК Львів.

Ми переконані, що Богдан Мицак буде люструватися тільки в тому місці, де все наперед домовлено, а результат гарантований, адже ціна питання досить висока.

Яким же чином планується відбивання коштів витрачених на крісло керівника?
Сьогодні у зв’язку з реорганізацією, яка почалася в ДАІ ще до початку революції, всі працівники ДАІ є виведені поза штат. Відповідно, коли п. Мицак очолить ДАІ, йому непотрібно буде боротися з непотрібними та неугодними йому підлеглими, адже він буде мати можливість ввести у штат тільки тих людей, кого вважає за потрібне. Також ці обставини дають можливість брати хабарі за поновлення в штат працівників ДАІ, вже запланована конкретна такса за поновлення в штат рядового інспектора – 1000$, а таких посад у Львівській області 700 чоловік.
Якщо ще врахувати вартості посад начальників районів, міста, адмінпрактики, відділи ДТП, взвод супроводу та інших підрозділів ДАІ, це мільйони долларів хабарів.

Ось заради чого Мицак сидить на лікарняному вже більше року, тримаючись за своє крісло.

Дорожній контроль Львів офіційно заявляє, що ми категорично проти того, щоб Богдан Мицак очолював ДАІ Львівщини і зробимо усе можливе, аби цього не допустити.

Також, ми заявляємо про те, що протягом наступних двох тижнів певними особами та громадськими рухами можуть відбуватися спроби маніпулювання громадською думкою задля того, щоб ця людина будь-якою ціною зайняла керівну посаду ДАІ.

З повагою, ДК Львів.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Андрій Любка вирушає “Спати з жінками” у Тернополі

Тягнибок хоче “відмазати” Мірошниченка від відповідальності?!