Міська рада працює по суботах, бо всі тернополяни – провокатори

0
Поділитися

Працівників міської ради разом з міським головою в суботу виявились присутні на робочому місці. Зі слів міського голови, йому повідомили, що група провокаторів хоче спалити міську раду.

В суботу біля 15.00 дня до міської ради зігнали майже весь особовий склад міської міліції.

А все сталось через те, що громада після зустрічі з забудовником стадіону по вулиці Злуки вирішила навідатись до міської ради з попереджувальною акцією. Адже проаналізувавши документи видані міською радою на забудову вони побачили підписи чиновників міської ради цієї каденції. Тернополян підтримали представники самооборони Майдану та “Правого сектору”. Громада мала намір спитати біля міської ради у влади що відбувається в місті з забудовою дитячих майданчиків та стадіонів.

Але в міській раді тернополян вже чекали. Міський голова сказав, що отримав інформацію про провокаторів. Мабуть, всі тернополяни які борються з теперішньою міською радою проти забудов і порушень прав тернополян є провокаторами. Для ВО “Свобода”, яка за сесію голосує по 100 земельних питань є провокаторами жителі вулиці Орлика, Нового світу, Липової, окремі депутати, які не підтримують “земельного потоку”, громадські діячі, а також провокатори є серед працівників КП ТМШЕД, яких хочуть викинути на вулицю, і діти які прийшли до міської ради для того, щоб їм залишили хоча-би стадіон.

Близько 30-ти представників Майдану підтримали тернополян. Вони так захопились, що принесли до стін міської ради шини і пляшки, в які жартома налили чаю. Хлопці кажуть, що хотіли пожартувати і принесли символи революції в знак нагадування про те, що влада робить щось неправильно.

Зрештою, міський голова розглянув питання відміни рішення по забудові стадіону міською радою, але між тим назвав активістів провокаторами. В понеділок відбудеться робоча зустріч міського голови з ініціативною групою вулиці Злуки, але чи буде вона як завжди закритою для журналістів та громадських діячів побачимо.

Крім того активістам з “Правого сектору” натякнули на адміністративну відповідальність за несанкційований мітинг біля міської ради.

Щиро, Андрій Любецький.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0
0

Тернополяни хочуть зберегти стадіон

“Комунальний майдан” на хресній ході