111

Чимало мешканців Тернопільського району приємно здивовані, що в команді нового голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка є авторитетний аграрій, депутат райради Тернопільського району Іван Крисак. Івана Богнановича знають люди ще з часів, коли він не тривалий час очолював обласний держкомзем і безкоштовно роздав за наказом тодішнього керівника Кабміну Юлії Тимошенко  земельні акти селянам. Політики тоді жартували, що Іван Крисак може тепер перемогти на виборах у будь-якому районі області. Надзвичайно виважений, фахівець своєї справи, Іван Богданович дивує багатьох, як він може працювати у партії з неосвіченим невігласом-нардепом Василем Деревляним.

Неосвічений голова обласної організації вже побив горшки з двома іншими бютівцями-депутатами Апостолом і Бойком. Чому? Просто перекидав на них всю роботу. Коли ж Апостол і Бойко почали чесно говорити Деревляному, що він не правий, що потрібно усім разом “тягнути партійного воза”, то Деревляний фест образився. Як наслідок, останній тиждень Деревляний обриває телефони у районні організації аби ті часом не обрали делегатами на обласну партійну конференцію Апостола і Бойка. Про це журналісту “ПРО ВСЕ” повідомили працівники обласної організації “Батьківщина”, які вже не знають з якої сторони підійти до Деревляного, аби “хлоп заспокоївся”. Вони не підтримують й позиції Апостола і Бойка, бо вважають, що нообрані нардепи невдячні. Проте, на думку журналіста “ПРО ВСЕ”, у них говорить скоріше заздрість, що не вони отримали омріяні депутатські мадати.

“Рвуть землю і доказують Василю Деревляному, що вони найвірніші – лише найдурніші”,- сумно зазначав днями один з працівників.

Цікаво, на скільки часу вистачить терпіння у Івана Крисака?

 

 

2 comments

  1. Петро

    Треба знати історію свого краю та політичних організацій. Крисак відзначився біля Деревляного своїми земельними подвигами на користь свого Боса-Семого. Дивне призначення, але у команді цього беззмінного ненародного, а списочного депа ВР інших немає. Всі моральні і авторитетні вже давно викинуті із парторганізацій, а незгодні первинки взагалі ліквідовані. Згадайте боротьбу Побера із цією “політичною пародією” – Семим силами громадської організації Справедлива Батьківщина у 2008 році. Скільки було написано про подвиги Семого, та ні Юля ні Турчинов не захотіли міняти свого місцевого фюрера.

  2. Василь

    Чесно кажучи ні політика, а тим більше фахівця в питаннях промисловості, економіки будівництва я такої особи як Іван Крисак не чув і не знаю. Це повний ідіотизм призначати на відповідальні посади людей нізвідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.