111
  • Заява Самооборони Майдану Тернопільщини щодо формування нової місцевої влади
  • Заява Самооборони Майдану Тернопільщини щодо формування нової місцевої влади

На Тернопільщині розпочався процес формування місцевої влади. Після призначення голови облдержадміністрації були оголошені кандидатури на посади заступників голови, розглядаються кандидатури керівників управлінь та інші важливі пости.

Ні для кого уже не є таємницею той факт, що посади в області діляться за партійними квотами. До того ж жодна із кандидатур не була узгоджена із громадськістю та представниками організацій, які активно брали участь у подіях на Майдані. В результаті чого до влади можуть прийти люди, що не відповідають цінностям, сформованим на Майдані.

Зокрема такою кандидатурою є нещодавно проголошений претендент на посаду заступника голови ТОДА з гуманітарних питань – Левчук Ростислав.

Самооборона Майдану спільно із Правим Сектором висловили недовіру цій особі, оскільки вона скомпрометувала себе. Зокрема, під час розгортання резонансної справи халатності лікарів, що спричинила смерть Марії Деркач, Левчук був начальником управління охорони здоров’я та медзабезпечення Тернопільської міської ради, жодних ефективних дій щодо вирішення даної проблеми ним не було здійснено. За останні кілька років Левчук змінював свої політичні вподобання від членства в Соціалістичній партії та Фронті змін до свободівської команди діючого мера. Крім того його донька Ольга Левчук була членом обласного тервиборчкому від Комуністичної партії, зять Андрій Ладика на виборах до міськради був працівником штабу Партії регіонів, балотувався від регіоналів по мажоритарному округу №18.

11 березня Самооборона Майдану Тернопільщини та Правий Сектор провели спільну акцію біля стін ТОДА. Об’єднання вимагали не призначати Левчука Ростислава на посаду заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань. Комендант Самооборони Тернопільщини Іван Ковалик висунув вимогу, в якій дав голові ОДА Олегу Сиротюку добу на те, щоб відповідне рішення було прийнятим.

Самооборона Майдану Тернопільщини і надалі здійснюватиме контроль за кандидатурами на посади в органах влади з метою не допустити недостойних, не затверджених громадою до управління областю. Самооборона Майдану продовжує відстоювати цінності, проголошені Майданом, та має своїм обов’язком стояти на сторожі формування нової держави.


З повагою,
інформцентр
Самооборони Майдану
Тернопільщини

1 comment

  1. Leganza

    Пане Ігор Побер, Ви прекрасно знали, кого призначали на посаду “зам. по гуманітаці” по квоті. Ви 4 роки працювали з ним при Заставному в міській раді. В біографічній довідці Левчука Р. сказано, що його останнє місце роботи: ЗАТ “Трускавець – курорт” і все. А було наступне: – 2 роки працював гол. лікарем в Трускавецькій поліклініці № 2 , сприяв рейдерському захопленню поліклініки, яку згодом закрили, а 200 чоловік викинуто на вулицю. Потім працював гол. лікарем поліклініки комбайнового заводу м. Тернополя, поліклініки, яка до нього кілька років боролася за існування і за перехід у власність громади м. Тернополя. Своєю цинічністюта аморальністю, при повній підтримці з боку місцевих органів влади, знищили результати боротьби. По факту, поліклініку закрили, з понад 100 чоловік працевлаштовано лише кілька чоловік. З початку 2011 року працював на посаді начальника управління охорони здоров’я м. Тернополя. За його каденції закриті: – медичний центр в ТНЕУ; – медико – санітарна частина ВАТРА. На початку 2011 року намагався сприяти міській владі приватизувати міську лікарню № 3 під реабілітаційний центр. Недала громада масиву “Дружба” та колектив лікарні. Також намагався закрити міську поліклініку № 1. В результаті спротиву колективу закладу та мешканців “Центру”, лише переполовинив її, звільнив попередню адміністрацію, знищив відділ профоглядів. Дільниці сімейних лікарів, під виглядом реформи, віддав медичному університету. Шановні Тернополяни і пане Побер, порівняйте черги в лікарнях зараз і три роки тому назад. Згадайте, ще спроби ліквідації деяких закладів культури і освіти в місті. ….. а тепер пустіть туди Левчука Р….. і додумайте далі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.