На Тернопільщині – повна Свобода

Поділитися

Сьогодні у Тернополі буде представлено голову обласної адміністрації Олега Сиротюка. Свободівець, який пройшов до Верховної Ради за списком, ризикує за три місяці залишитись поза великою політикою. Хіба не складе мандат нардепа. Правда, це виглядатиме надзвичайно прикро в очах тернополян, які активно підтримували Майдан.

Про те, що настрої краян щодо керівництва тернопільського Майдану є доволі критичними, свідчили цієї неділі дві сотні самооборонців, які ВПЕРШЕ відгородили виступаючих від людей.

На жаль, Тернопільщина потрапила під квоту партії Свобода. Після призначення Олега Сиротюка, краянам слід очікувати повної монополії влади. Зрозуміло, що генпрокурар Махніцький зі Свободи призначить вигідну його партії кандидатуру. Неофіційно говорять про ніякого Івана Івановича Мельничука, який відсидів в кріслі обласного прокурора з 2008 по 2012 роки.

Прикро, що на тернопільський Майдан не виходили нардепи і не питали поради в людей, кого підтримати. Не відбувся вибір громади. Нам вчергове нав’язали свою волю, прикриваючись терміновими рішеннями у “загострені кримські часи”.

За призначення Андрія Матрифайла головним міліціонером Тернопільщини підписались нардепи Кайда і Головко, голова облради Василь Хомінець та вже нинішній губернатор Олег Сиротюк. Знову Тернопільщина отримає на ключовій посаді даїшника, який сам собі понавиписував премій і зарплати на 40 тисяч гривень більше, ніж положено. Рядові міліціонери сумно жартують, що поміняють шило на мило, маючи наувазі, що попередник -Віктор Сак теж був з ДАЇ і купив собі посаду керівника тернопільської міліції.

Можливо, Арсен Аваков, який є ставлеником “Батьківщини”, призначить їхню креатуру і тоді буде хоч якась конкуренція і формальний контроль на Тернопільщині.

Проте, після скандальних призначень Авакова прислужників режиму Януковича головними міліціянтами одіозних осіб в Полтаві та на Дніпропетровщині – надії мало.

Ймовірно, у Тернополі продовжить дерибан свободівець-мер Сергій Надал, оскільки ні УДАР, ні Батьківщина не мають своїх кандидатів.Точніше,  штучно все роблять, щоб не мати. Принаймні, Василь Деревляний позбувся з лав партії Тараса Білана, який вже працював секретарем міської ради і не приватизував жодного квадратного метра комунальної власності. Можливо, василь Деревляний знову очікує на Олену Лакому? )))))))))))

Здається, й поміняти Надала на достойну людину, яку б підтримала громада – немає. Хоча, з іншого боку, хто чув про Надала до 2010 року? Тупе вливання бабла в біг-борди і сітілайти з “правильною” лейбою – забезпечили успіх моральній нікчемності.

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Ректор медичного університету Ковальчук має підпасти під люстрацію першим!

По поводу украинского национализма