111

“Екс – голова Заліщицької РДА Олег Барчук, який нині ще виконує обов’язки першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації  здійснює ще інтенсивніше вирубку лісів в Заліщицькому, Чортківськоу та Борщівському районах – ці райони відносяться до Дністровського каньйону, який  закрити треба разом з кібені мамі директором Шкільнюком – сватом Барчука і потім екологічні види палива всядуться. Вздовж доріг не хочуть гілочки обрізати і хащі, а ліс шурують по повній програмі поки до них ніхто не добрався та й не добереться принаймні найближчим часом …”,- написав місцевий мешканець у коментарі до статті Тернопільські лісники розказали всю правду про давання “данини” своєму керівництву

1 comment

 1. Адміністрація

  Це просто обурливо!
  Адміністрація НПП “Дністровський каньйон” дає відповідь на коментар особи, яка не має жодного уявлення ні про самий Парк як організацію, ні про території, які до нього входять, а ні про його вид діяльності, функції та повноваження!
  Хочеться зауважити, що, по-перше, Чортківський район не входить до території НПП ” Дністровський каньйон”; по-друге, Парк не має під охороною лісів, які б міг вирубувати! до нашої території мають увійти земельні ділянки лісового призначення, але на даний час вони знаходяться у віданні лісових господарств і не мають відношення до Парку; по-третє, що стосується благоустрою узбіч, то це входить до комперенції ДЕД (дорожньо-експлуатаційної дільниці), але ніяк не у відання НПП “Дністровський каньйон”.
  І ще одне, особисто на мою думку, є некоректно посилатись на родинні зв’язки директора Парку з державними чиновниками для того, щоб наклепи мали більш правдоподібний характер. Це тільки підтверджує те, що людина не має жодних підтверджень своїх коментарів, а просто “ліпить все на купу”.
  І якщо вже на те пішло, то хотілося б, щоб недоброзичливці національного природного парку “Дністровський каньйон” надавали хоча б якісь докази на підтвердження достовірності своїх слів, а не просто поливали Нас брудом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.