Сергій Притула завів офіційний акаунт у Фейсбуці

Уродженець Тернопільщини, відомий шоумен Сергій Притула, який не заводив жодних акаунтів у соцмережі, створив свою сторінку у “мордокнижці” )) Сталося це 12 березня.

“Доброго вечора, дорогі друзі, колеги та побратими,- написав у першому пості Сергій.
Ось і розпочинається моя фейсбучна історія:). Після того, як мама зареєструвалась у ФБ я зрозумів, що 1) відставати не можна, 2) це єдина можливість побороти всіх “фейкових” Притул у мережі і 3) мені катастрофічно бракує спілкування з людьми… колись, коли я працював у “Підйомі”, я 5 разів на тиждень у ранковому ефірі міг висловити свою думку з приводу тих чи інших подій, поділитись радістю чи смутком etc. Зараз цього бракувало, а коли відмінились концерти “Вар*ятів”, стало катастрофічно невистачати.
Всі Ви знаєте, що я “дикий” в сенсі соцмереж та інтернету, але зараз, за сприяння небайдужих помічників:), намагаюсь то все якось опанувати.
Не обіцяю, що зможу ближчим часом багато постити, бо якраз активна фаза зйомок, проте обіцяю старатись.
Станом на цей момент я хочу подякувати усім людям, котрі впродовж останніх місяців долучались фінансово до моїх майданівських ініціатив. Всі Ваші кошти пішли за призначенням, кожен знає за яким. На руках залишилось ще трохи більше 3 тисяч доларів, швидше за все підуть адресно комусь з хлопців, що залишаються в палатах БСП на Братиславській.
І хочу низько вклонитись колегам з 1+1, журналістам та ведучим ТСН за їх роботу протягом останніх місяців. Ви прекрасні!
Колегам з Нового прохання не ревнувати:), з Вами ми й так бачимось щодня.
Коротше…перший пішов!

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Сергій Притула: “Наша нова влада або десь з сосною не розминулась, або влучно імітує свою недолугість”

Наконец-то начало доходить до крымчан