Справжня люстрація по-тернопільськи: зроблено перший крок?

0
Поділитися

Журналістів Тернополя вже замордували всілякі ініціатори люстраційних процесів. Хто лишень до преси не звертається. Бувають такі “кадри”, що вперше чуєш про них. Тому ця тема у файному місті, як і, напевно, по всій Україні, викликає оскому. Проте, є й приємні винятки. Вчора, після інцесту старих комсомольців з рекетирами та діючим мером Сергієм Надалом, в українському домі “Перемога” зібралися люди, яких дійсно дістали чиновники. Днем раніше мер забороняв проводити такі збори в “Перемозі”, проте, побачивши журналістів просто втік. Щоб хоч якось “відігратись” на людях, виключили в залі основне світло. Але це не завадило провести обговорення.

З пів сотні тернополян різного гатунку: вчений, робітники МШЕДу, депутат міської ради, приватні підприємці говорили відкрито про наболіле. Люди говорили прямим текстом про хабарників з Тернопільської міської ради, про дивні люстраційні процеси, про зраду верхівки Майдану простих людей нашого міста. Спілкувалась з людьми депутат міської ради Наталя Карпишин. Усі учасники розмови представлялися. Тому, усі бажаючі можуть переглянути відеозапис та прокоментувати ситуацію.

У відеозаписах йдеться про звернення до тернопільських чиновників, столичних владоможців. Якщо ж реакції відповідної не буде, активісти планують залучити патріотично налаштованих тернополян, на зразок “Правого сектору” і разом з ними примусять корупціонерів, на зразок заступника мера Тернополя Владислава Стемковського, написати заяву за власним бажанням. Словом, очікуйте оновлення Майдану.

У Тернополі люструвати чиновників будуть комсомольці та криміналітет на чолі з мером?!

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Українські морські піхотинці посилають російських окупантів

Ті, хто йшов під кулі, хто втратив побратимів, хто брав участь у мирних акціях, навіть ті, хто сидів перед телевізором і спостерігав за подіями в центрі Києва потребують психотерапевтичної допомоги