Повідомлення про те, що невідомий вчиняє розпусні дії відносно двох малолітніх дівчаток, надійшло до працівників Тернопільського міськвідділу міліції від їхніх батьків. Правоохоронці оперативно розшукали збоченця.

Міліціонери з’ясували, восьмирічні дівчатка гралися у дворі свого будинку без нагляду дорослих. У якийсь момент, за словами малолітніх, до них підійшов незнайомий чоловік. Він почав розмову з дітьми, попросив їх підійти до нього ближче. Діти послухалися. Зловмисник зняв штани та продемонстрував дівчаткам свої статеві органи. Злякавшись, вони кинулися тікати. Про те, що сталося, розповіли батькам. Ті ж зателефонували у міліцію.

Як розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Тернопільського міськвідділу міліції Андрій Кульчицький, збоченця розшукали швидко. Ним виявився 45-річний тернополянин, котрий працює двірником в одному із житлово-комунальних господарств. Чоловік ніколи раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв, на обліку в психіатра не перебуває. Причин своєї неадекватної поведінки пояснити не зміг.

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України (розбещення малолітніх). Триває досудове розслідування.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області

Напишіть відгук