Війна проти України закінчиться розпадом Росії

Поділитися

Якщо Росія ув’яжеться у військовий конфлікт з Україною, то вона отримує повноцінну війну, яка стане початком кінця режиму Путіна і прискорить розпад Російської Федерації на ряд держав.

На цьому наголошує директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко.

«Росія не готова вести повномасштабну війну. Це так чи інакше відіб’ється на економіці Росії, це збурить протести, адже більшість росіян проти війни. В першу чергу слід очікувати повстань в мусульманських автономних республіках на Кавказі, а потім – в Татарстані і Башкортостані».

«Росії доведеться зіткнутися не лише з українськими Збройними Силами, опором кримських татар, українських добровольчих загонів. За Україну будуть воювати також добровольці з Чечні, з Грузії, з Туреччини, з Прибалтики, Польщі і ще ряду країн Європи. Для Москви все закінчиться крахом, економіка буде підірвана, довіра буде втраченою, в РФ почнуться сепаратистські відцентрові рухи, почастішають терористичні акти, протягом декількох років від Росії відколеться ряд територій – на Кавказі, в Поволжі та на Далекому Сході», – підсумував політолог.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На сайте Земфиры доступна только песня на украинском языке

Лідер інтелігенції Росії виступив проти Путіна