Військовослужбовці просять призначити Марчука секретарем РНБО, Москаля – міністром МВС, Ярему – командуючим Нацгвардією

Чинні офіцери та офіцери запасу ЗСУ звернулися з відкритим листом до в.о. Президента України, Голови ВРУ О. Турчинова, голів фракцій у ВРУ, депутатів ВРУ, прем’єр-міністра України А. Яценюка, секретаря РНБО України А. Парубія, міністру МВС України А. Авакова. Лист надійшов на скриньку Гал-інфо.

“У зв’язку з тим, що війська Російської Федерації окупували частину території України (Крим), здійснюють ескалацію військової напруги на кордонах з материковою Україною, дестабілізують ситуацію у південно-східних областях України, порушили територіальну цілісність і суверенітет нашої держави, тим самим загрожують життю та безпеці громадян України. Враховуючи неадекватну реакцію та непрофесійні  дії з боку керівників силових структур України, вважаємо за доцільне звернутися до Вас з такими вимогами часу:

1. Просимо Секретаря РНБО України, Міністра МВС України добровільно скласти з себе повноваження очільників даних структур та зайняти у даних відомствах посади заступників.

2. Вимагаємо призначити на посади Секретаря РНБО України, Міністра МВС України осіб, які мають відповідну фахову підготовку та досвід роботи.

3. Як один із можливих варіантів пропонуємо призначити :

Секретар РНБО України – Є.Марчук

Міністр МВС України – Г.Москаль

Командуючий Національної гвардії України – В.Ярема

4. В допомогу  голові СБУ В.Наливайченку та міністру оборони України М.Тенюху –  запропонувати та з їхньої згоди призначити на відповідні посади в СБУ – М.Маломужа, І.Смешка, О.Скипальського; у Міністерство оборони України – А.Лопату, А.Гриценка, І.Кабаненка.

Дискусії стосовно окремих прізвищ допускаємо.

Звертаємо Вашу увагу, що в даній ситуації очолювання силових структур журналістами, політологами, економістами та бізнесменами з метою революційної доцільності (при щирій до них повазі ) вкрай недопустиме і вимагає змін.

Розраховуємо на Ваше розуміння.

З повагою:

військовослужбовці  ЗСУ: капітан Курій О.М.; ст. лейтенант Янковський П.Г.; старшина Семерак Т.П.; сержант Баранов Ю.В.;

майори запасу: Ізюмов С.С., Мудрян Р.М., Пирч Б.М.,

капітани запасу: Cоловій М.М., Антонів І.С., Панченко М.Г.,  Михайлюк М., Якубенко Д.І.

лейтенанти запасу: Бакум Р.М., Барановський Д.Ю., Ціолковський А.В., Ястремський Б.М.,

старшина запасу: Жмур Г.Г. – афганець

сержанти запасу: Ковтало А.П., Тимощук В.В., Сакавчак Т.І., Ковтало А.М.

рядові запасу: Гаклюк В.Я., Гнатів Г.П., Біган В.Л., Тумза А.М., Оргай І.А., Бойко Р.В., Салямаха Б.С., Маршало І.Й.”, – зазначено у відкритому листі до керівництва держави

Високий замок

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Що було у Криму після побиття бабусі, яка виступила проти Путіна

Янукович став сусідом Путіна за $ 52 млн