Звернення Ради Тернопільської обласної організації Партії регіонів

Сьогодні перед Україною постала реальна загроза розколу. Сепаратистські організації та рухи, при підтримці Росії, відверто посягають на Соборність нашої держави.

Ми переконані, що в цей час обовязком кожного громадянина України, в незалежності від національності, партійної чи релігійної приналежності, є захист територіальної цілісності країни.

Ми звертаємося до наших братів на Cході, Півдні, Півночі та Центрі України:

незважаючи ні на що, залишаймося єдиним народом. Народом мудрим і працелюбним, гостинним і волелюбним, щирим і гордим. Не дамо ж політикам-балакунам розділити нас. Переконані, що кожен має право розмовляти тією мовою, котрою нам співала мати колискову, ходити до тієї Церкви, в якій нас хрестили, мати ті чи інші політичні та життєві переконання. І ніхто ніколи в нас це право не забере!

Ми звертаємося до фракції Партії регіонів у Верховній Раді:

негайно засудити дії Російської Федерації по відношенню до України та закликати усіх прихильників Партії регіонів діяти виключно в рамках Конституції України, зберігати спокій та не піддаватися на провокації. Нашим обов’язком є збереження цілісності держави!

Ми звертаємося до усіх політиків та громадських діячів:

кожне ваше слово, кожна ваша дія мають бути виваженими та толерантними до усіх громадян України. Необережна заява, зроблена в Києві, Тернополі, Львові, Івано-Франківську, отримує симетричну відповідь на Півдні та Сході України. Закликаємо вас відкинути усі політичні амбіції та зробити все для збереження і об’єднання України. Не час ділитись, а час гуртуватись!

Ми віримо, що разом нам під силу зберегти та захистити Україну. Якщо буде потрібно, то зі зброєю в руках.

Допоможи нам у цьому, Боже!

01.03.2014

Політичне попандопуло Тернопільської облради пропонує

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Політичне попандопуло Тернопільської облради пропонує

Мы с братьями воевать не будем