Громадські активісти Нововолинська написали відкритого листа начальникові обласного управління СБУ.
Це вони йому так відповіли на його публічний заклик “зняти камуфляжі, скласти зброю й розійтися по домівках”. Лист вийшов реально відкритий і відвертий.

Відкритий лист начальнику УСБУ у Волинській області Володимиру Мельниковичу

Шановний наш Володимире Мельникович,у ті дні, коли ми на Майдані відстоювали своє право жити у правовій і некорумпованій державі, де влада служить народу, можливо, й ви чи ваші підлеглі були там теж – тільки з іншого боку. Замість боротися з корупцією Ви її захищали, захищали злочинну владу – хоча присягу на вірність Ви давали народу України.

Тепер же Ви хочете, щоби Правий сектор, Самооборона розійшлися по домівках. Вам заважають люди, які стояли на Майдані, проливаючи кров, ішли з палками й дерев’яними щитами проти автоматів і гранат.

Ні, ми будемо діяти доти, доки влада не виконає всіх вимог людей, які стояли на Майданах України!

Нині Правий сектор і Самооборона Нововолинська здійснюють спільні патрулювання міста – в результаті чого рівень злочинності зменшився УТРИЧІ.

А що зробили Ви (ваше відомство), щоб корупція у Волинській області (одній із найкорумпованіших в Україні) зменшилася? Покажіть людям свою роботу, за яку Ви отримуєте гроші з наших кишень платників податків. Громада Волині хоче почути про ваші досягнення в боротьбі з корупцією – можемо навіть підказати, де треба її викорінювати. Про це знають всі, крім Вас – цікаво чому?

Митниця: величезні побори.

Лікарня: за операції, медогляд, оформлення регресу – за все треба платити.

Шахти: влаштування на роботу – 1000 доларів США.

Паспортний стіл: згідно з рішенням ВСУ ціна закордонного паспорта – 170 грн., однак стягують 380 грн. Це приблизно 1 млн. грн. на місяць із області іде у чиїсь кишені.

Нещодавно Правий сектор Луцька навідався у паспортний стіл, після чого Ви на нараді представників силових структур закликали Самооборону та Правий сектор скласти зброю, зняти камуфляжі й розійтися по домівках. Дуже дивний збіг, чи не так?

Своєю бездіяльністю ви провокуєте суспільство на агресивні дії щодо корупціонерів-чиновників. Люди хочуть, аби відбулися суди над хабарниками, над виконавцями злочинних наказів режиму Януковича. В іншому разі може відбутися людський суд – як це було з головою Волинської ОДА Башкаленком.

Ми закликаємо Вас чесно виконувати свої обов’язки й вимагаємо звіту перед громадою, бо Ви давали присягу народу, гроші Вам платить народ, а не чиновники, от і звітуйтесь перед народом.

СЛАВА УКРАІНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!

Самооборона і Правий сектор Нововолинська.
2 квітня 2014 р.

Напишіть відгук