Обіцянки місцевої партноменклатури, яка дорвалась до влади під прикриття націоналістичних гасел, завершились черговим пшиком. Вчора декілька тернополян о 17 годині очікували на керівництво місцевого Майдану, яке обіцяло щоденно інформувати про свою роботу в органах влади. На жаль…

Як розповіли журналісту “ПРО ВСЕ” технічні працівники театру, нарешті та затягнута комедія припинилася. “Коли треба було їхати до Києва, рятувати Майдан, місцеві придурки в бронєжєлєтах ходили і в касках,- поділилась роздумами тернополянка-театралка Катерина Семенівна. Сьогодні треба їхати на Схід, самооборону нашу очолювати, а де ми бачимо тих інтелектуальних задрипанців? Правильно, біля владного корита”.

З іншого боку, в останні вихідні тернополяни вже не приходять слухати словоблудство майданівських пристосуванців.

2 comments

  1. Розчарований громадянин

    Прикриваючись гучними промовами нава влада дірвалась до владного корити і забула про все(щоправда про свої кишені і своїх кумів, сватів, родичів вона не забула). Нова влада, яку зараз сформувало ВО Свобода на Тернопільщині показала своє справжне обличчя.

  2. Ліля

    Нова влада практично в повному складі зрадила Україну і отримала відсіч від місцевих патріотів. Людям набридло мовчки споглядати, як місцева корупція вміло маскується в вишиванку , вдягає каски та розкидається патріотичними гаслами.

Напишіть відгук